Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Materialy

lucas911tt
2021-06-19
19:47
Materialy
Dlaczego jezeli mam wykupiony abonament na rok to do wiekszosci materialow i tak mam zakaz dostepu?
sryczkowska
2021-06-21
10:31
Dzień dobry,

dziękuję za przesłane zapytanie. W ramach abonamentu lektor posiada dostęp do każdego z osobna ćwiczenia z podręczników POLSKI krok po kroku 1, 2 i junior oraz ich zeszytów ćwiczeń (wszystkie ćwiczenia podstawowe oraz alternatywne) oraz dostęp do tabel z Tablic Gramatycznych. Oprócz tego abonament pozwala lektorowi na przetwarzanie materiałów dostępnych na platformie oraz tworzenie swoich własnych materiałów (tworzenie z nich pdf-ów, lekcji, testów online), zadawanie spersonalizowanych testów online ( w tym gotowego testu plasującego) swoim studentom oraz prowadzenie lekcji (indywidualnych i grupowych) online przy wykorzystaniu wirtualnej sali lekcyjnej.

Ażeby mieć także dostęp do innych treści jak na przykład e-coursebooków https://e-polish.eu/e-coursebooki-e-booki-polski-dla-obcokrajowcow lub Gier i Zabaw online lektor musi dodatkowo aktywować kod z tychże książek (lub zakupić e-coursebook). Przy czym już samo to przedłuży abonament lektora na 6 miesięcy. Na przykład jeśli lektor kupi e-coursebook lub aktywuje kod z książki papierowej POLSKI krok po kroku 1 to otrzyma 6 miesięcy abonamentu oraz tenże e-coursebook na swoim koncie.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt mailowy na adres sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sryczkowska
2021-06-25
10:57
Dzień dobry,

chciałabym sprostować informację. W ramach abonamentu lektor posiada dostęp do każdego z osobna ćwiczenia z podręczników POLSKI krok po kroku 1, 2 i junior (wszystkie ćwiczenia podstawowe oraz alternatywne) oraz dostęp do tabel z Tablic Gramatycznych.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.