Forum de la langue polonaise
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

JUNIOR 1 kod nie dziala

Charliego21
2026-03-15
13:23
JUNIOR 1 kod nie dziala
Witam serdecznie, zakupilam dwa zestawy Junior 1 (2xksiazka i zeszyt cwiczen), przy czym po zalozeniu dwoch kont i probie uzyskania dostepu do nagran - jeden kod zadzialal, a drugi nie. Prosze uprzejmie o pomoc
sryczkowska
sryczkowska
2026-03-16
09:19

Dzień dobry,

 

dziękuję za przesłane zapytanie.

 

Nie ma potrzeby rejestrowania dwóch kont na platformie epolish.eu.

Wystarczy jedno konto i na nim należy aktywować oba kody z książek.

 

Proszę oczekiwać maila ode mnie, sprawdzę dokładnie na jakich kontach te kody zostały aktywowane.

 

Pozdrawiam

Sylwia Ryczkowska-Blasi 

sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl

Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.