Forum della lingua polacca
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

JUNIOR 1 kod nie dziala

Charliego21
2026-03-15
13:23
JUNIOR 1 kod nie dziala
Witam serdecznie, zakupilam dwa zestawy Junior 1 (2xksiazka i zeszyt cwiczen), przy czym po zalozeniu dwoch kont i probie uzyskania dostepu do nagran - jeden kod zadzialal, a drugi nie. Prosze uprzejmie o pomoc
sryczkowska
sryczkowska
2026-03-16
09:19

Dzień dobry,

 

dziękuję za przesłane zapytanie.

 

Nie ma potrzeby rejestrowania dwóch kont na platformie epolish.eu.

Wystarczy jedno konto i na nim należy aktywować oba kody z książek.

 

Proszę oczekiwać maila ode mnie, sprawdzę dokładnie na jakich kontach te kody zostały aktywowane.

 

Pozdrawiam

Sylwia Ryczkowska-Blasi 

sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl

Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

więcej

Sono domande? Compila il modulo oppure telefona +48 12 352-12-09.