Lektorzy języka polskiego jako obcego
Wybierz lektora, z którym będziesz uczyć się polskiego

Zapoznaj się z profilami lektorów, którzy oferują nauczanie online. Sprawdź jakie mają doświadczenie, jakie metody nauczania wykorzystują i czy odpowiada Ci ich osobowość. Porównaj także jego oceny, które wystawili im dotychczasowi uczniowie.

Janusz Rudzki
Janusz Rudzki
Birmingham (Wielka Brytania)

Cześć studenci!
Jeśli masz jakieś pytania, kliknij „Free online trial lesson”, zarejestruj się za darmo w kilka sekund i to wszystko. Nie musisz wybierać konkretnej daty ani godziny lekcji próbnej. Skontaktuję się z tobą JAK NAJSZYBCIEJ.

Mam na imię Janusz i mam 34 lata.
Mówię biegle po polsku, bułgarsku i angielsku. Mówię również po rosyjsku i ukraińsku - nie mówię płynnie, ale potrafię się komunikować.
Zajmuję sie nauczaniem języków online. Chętnie zacznę uczyć Cię polskiego, nawet jeśli nigdy wcześniej się tego języka nie uczyłeś.

Oferuję :
- jedną bezpłatną lekcję (50 minut)
- lekcje 1to1 (60 minut - 18 EUR), na których nauczę Cię wszystkiego, czego potrzebujesz i chcesz się nauczyć.
- praca domowa - test na platformie internetowej e-polish - po każdej lekcji 1to1 (jeśli masz na to czas)

Aby skorzystać z bezpłatnej lekcji, wystarczy kliknąć przycisk „Bezpłatna lekcja próbna ”, który znajduje się pod moim zdjęciem profilowym u góry. Nie musisz wybierać konkretnej daty ani godziny. Po dokonaniu rezerwacji wyślę Ci e-mail i porozmawiamy, kiedy będzie Ci pasowało.

Dlaczego uczę języków?


Moim celem jest pomóc w rozwoju indywidualnym poprzez naukę języków. Wierzę w każdy rodzaj nauki, dla wszystkich ludzi, gdziekolwiek oni są na świecie.
Jako nauczyciel potrzebuję i chcę nie tylko motywować moich uczniów, ale chcę, aby wiedzieli, jak zachować motywację podczas całego procesu uczenia się.

Motywacja. To jest to czego potrzebujesz i to właśnie otrzymujesz ode mnie i mojego e-booka.

Będę nie tylko twoim nauczycielem ; Będę twoim Motywatorem do nauki języków! Moja druga rola będzie czasem ważniejsza niż pierwsza.

Napisałem e-book zatytułowany „7 porad jak uczyć się języka obcego”, w którym opisuję jak możesz się nauczyć języka obcego w sposób przyjemny i skuteczny!

Kiedy się ze mną skontaktujesz, wyślę Ci DARMOWĄ kopię mojego e-booka.


Poza tym, interesuję się starożytnymi cywilizacjami, sztuczną inteligencją, historią i lubię łowić ryby.

bezpłatna lekcja próbnawięcej…
Malgorzata Kopysc
Malgorzata Kopysc
Birmingham (Wielka Brytania)

Cześć Wszystkim!

Mam na imię Małgorzata, ale możesz mówić do mnie Gosia.
Wymówienie mojego imienia może wydawać się trudne, ale nie martw się o to teraz. Nauczę Cię, jak to wymawiać na naszej pierwszej bezpłatnej lekcji.

Kiedy wybierasz nauczyciela, ważne jest, aby wiedzieć, czy będziesz się z nim dogadywać . Ludzie najlepiej uczą się od ludzi, których lubią.
Jestem bardzo wyluzowaną osobą, która lubi rozmawiać i poznawać nowych ludzi. Mam też bardzo dobrą znajomość języka polskiego i gramatyki, więc połączenie tych wszystkich rzeczy czyni mnie dobrym nauczycielem (według moich uczniów).

Może zarezerwujesz u mnie darmową lekcję i sprawdzisz, czy mają rację?

Mówię też bardzo dobrze po angielsku, rozumiem rosyjski i ukraiński, co pomaga w rozpoczęciu nauczania początkujących.

Mogę zacząć uczyć Cię od razu, niezależnie od poziomu języka polskiego.

Oferuję :
- jedną bezpłatną lekcję (50 minut)
- Lekcje idywidualne (60 minut - 12 EUR), na których nauczę Cię wszystkiego, czego potrzebujesz i chcesz się nauczyć.
- zadania domowe - test na platformie internetowej e-polish - po każdej lekcji indywidualnej (jeśli masz na to czas)

Aby skorzystać z bezpłatnej lekcji, wystarczy kliknąć przycisk „Bezpłatna lekcja próbna ”, który znajduje się pod moim zdjęciem profilowym u góry. Nie musisz wybierać konkretnej daty ani godziny. Po dokonaniu rezerwacji wyślę Ci e-mail i porozmawiamy, kiedy będzie Ci pasowało.

bezpłatna lekcja próbnawięcej…

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.