Lektorzy języka polskiego jako obcego
Wybierz lektora, z którym będziesz uczyć się polskiego

Zapoznaj się z profilami lektorów, którzy oferują nauczanie online. Sprawdź jakie mają doświadczenie, jakie metody nauczania wykorzystują i czy odpowiada Ci ich osobowość. Porównaj także jego oceny, które wystawili im dotychczasowi uczniowie.

Janusz Rudzki
Janusz Rudzki
Birmingham (Wielka Brytania)

Cześć!

Jeśli masz pytania, kliknij „Free online trial lesson”, zarejestruj się za darmo w kilka sekund i ja się szybko z tobą skontaktuję. Nie musisz wybierać konkretnej daty ani godziny lekcji próbnej. Skontaktuję się z tobą JAK NAJSZYBCIEJ.

Mam na imię Janusz i mam 36 lat.
Mówię biegle po polsku, bułgarsku i angielsku. Mówię również po rosyjsku i ukraińsku - nie mówię płynnie, ale potrafię się komunikować.
Zajmuję sie nauczaniem języków online. Chętnie zacznę uczyć Cię polskiego, nawet jeśli nigdy wcześniej się tego języka nie uczyłeś.
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, nastolatkami, dorosłymi i emerytami.

Oferuję :
- jedną bezpłatną lekcję (50 minut)
- lekcje 1to1 (60 minut - 18 EUR), na których nauczę Cię wszystkiego, czego potrzebujesz i chcesz się nauczyć.
- pracę domową - test na platformie internetowej e-polish - po każdej lekcji 1to1 (jeśli masz na to czas)

Aby skorzystać z bezpłatnej lekcji, wystarczy kliknąć przycisk „Bezpłatna lekcja próbna ”, który znajduje się pod moim zdjęciem profilowym u góry. Nie musisz wybierać konkretnej daty ani godziny. Po dokonaniu rezerwacji wyślę Ci e-maila i ustalimy termin lekcji.

Dlaczego uczę języków?


Moim celem jest pomóc w rozwoju indywidualnym poprzez naukę języków. Wierzę w każdy rodzaj nauki, dla wszystkich ludzi, gdziekolwiek oni są na świecie.
Jako nauczyciel potrzebuję i chcę nie tylko motywować moich uczniów, ale chcę, aby wiedzieli, jak zachować motywację podczas całego procesu uczenia się.

Motywacja. To jest to czego potrzebujesz i to właśnie otrzymujesz ode mnie i mojego e-booka.

Będę nie tylko twoim nauczycielem ; Będę twoim Motywatorem do nauki języków! Moja druga rola będzie czasem ważniejsza niż pierwsza.

Napisałem e-book zatytułowany „7 porad jak uczyć się języka obcego”, w którym opisuję jak możesz się nauczyć języka obcego w sposób przyjemny i skuteczny!

Kiedy się ze mną skontaktujesz, wyślę Ci DARMOWĄ kopię mojego e-booka.


Poza tym, interesuję się starożytnymi cywilizacjami, sztuczną inteligencją, historią, geopolityką i lubię łowić ryby.

bezpłatna lekcja próbnawięcej…
Małgorzata Kopyść
Małgorzata Kopyść
Birmingham (Wielka Brytania)

Cześć Wszystkim!

Mam na imię Małgorzata, ale możesz mówić do mnie Gosia.
Wymówienie mojego imienia może wydawać się trudne, ale nie martw się o to teraz. Nauczę Cię, jak to wymawiać na naszej pierwszej bezpłatnej lekcji.

Kiedy wybierasz nauczyciela, ważne jest, aby wiedzieć, czy będziesz się z nim dogadywać . Ludzie najlepiej uczą się od ludzi, których lubią.
Jestem bardzo wyluzowaną osobą, która lubi rozmawiać i poznawać nowych ludzi. Mam też bardzo dobrą znajomość języka polskiego i gramatyki, więc połączenie tych wszystkich rzeczy czyni mnie dobrym nauczycielem (według moich uczniów).

Może zarezerwujesz u mnie darmową lekcję i sprawdzisz, czy mają rację?

Mówię też bardzo dobrze po angielsku, rozumiem rosyjski i ukraiński, co pomaga w rozpoczęciu nauczania początkujących.

Mogę zacząć uczyć Cię od razu, niezależnie od poziomu języka polskiego.

Oferuję :
- jedną bezpłatną lekcję (50 minut)
- Lekcje idywidualne (60 minut - 14 EUR), na których nauczę Cię wszystkiego, czego potrzebujesz i chcesz się nauczyć.
- zadania domowe - test na platformie internetowej e-polish - po każdej lekcji indywidualnej (jeśli masz na to czas)

Aby skorzystać z bezpłatnej lekcji, wystarczy kliknąć przycisk „Bezpłatna lekcja próbna ”, który znajduje się pod moim zdjęciem profilowym u góry. Nie musisz wybierać konkretnej daty ani godziny. Po dokonaniu rezerwacji wyślę Ci e-mail i porozmawiamy, kiedy będzie Ci pasowało.

bezpłatna lekcja próbnawięcej…
Aleksandra Podleżańska
Aleksandra Podleżańska
Gdańsk (Polska)

Jak moje nazwisko wskazuje – jestem Polką, język polski jest moim językiem ojczystym.

Nauka języków obcych stała się moją pasją przed czterdziestu laty, gdy znalazłam się w Niemczech. Przez pięć miesięcy uczyłam się języka niemieckiego na super intensywnych kursach w Goethe-Instytucie w Monachium (25 godzin tygodniowo), które ukończyłam na poziomie Mittelstufe II (B2). Następnie przez dziesięć miesięcy studiowałam w „Studienkolleg bei den wissenschaftlichen Hochschulen des Freistadt Bayern”, po czym - w państwowym „Ludwig-Maximilians-Universität in München”, na fakultetach filozoficznych ukończyłam studia filologiczne z zakresu językoznawstwa, literaturoznawstwa oraz historii literatury niemieckiej i angielskiej, zdobywając dyplom MAGISTER ARTIUM (M.A.), magistra humanistyki.

Jeden semestr moich studiów spędziłam w Anglii, ucząc się języka angielskiego na super intensywnych kursach w Oxford House College w Londynie (30 godzin tygodniowo), które rozpoczęłam na poziomie „Basic”, a ukończyłam na „Level 6 – Proficiancy”. Przez sześć lat pracowałam też w międzynarodowych strukturach we Włoszech, kończąc najpierw super intensywne kursy języka włoskiego w Uniwersytecie dla Obcokrajowców (Università per Stranieri) w Perugii oraz w Rzymie, w szkole języka włoskiego i języków obcych „Berlitz”, Włochy. W Watykanie skończyłam też (w języku włoskim) dwuletnie studium teologii i prawa kanonicznego w „Scuola Pratica di Teologia e Diritto per la Vita Consacrata presso la Congregazione per gli Istituti di Vita Consacrata e le Società di Vita Apostolica, Vaticano”.

Nauka języków obcych zwracała moją uwagę także na tajniki mego języka ojczystego, tzn. języka polskiego, dlatego podczas studiów uniwersyteckich korzystałam z zajęć z lingwistyki porównawczej i slawistyki.
Podczas bogatych wieloletnich kontaktów z kolegami ze studiów czy w pracy w zespołach międzynarodowych miałam niejedną sposobność, by uczyć moich znajomych języka polskiego. Ze zdziwieniem zauważali oni, że „nie taki straszny diabeł, jak go malują!”
Wiem, jak bardzo w świecie współczesnym ważna jest znajomość języków obcych. Z zapałem więc się nią dzielę, czy to w życiu zawodowym, czy w gronie znajomych i przyjaciół.

„Epoka pandemii koronawirusa” wielu z nas otworzyła oczy na nowe możliwości spotkań i komunikacji, które ułatwiają nam obecne możliwości techniczne, jakimi są między innymi spotkania czy nauka on-line. Chętnie więc z nich skorzystam, by wszystkim zainteresowanym umożliwić nauczenie się pięknego i bardzo ciekawego języka polskiego, który wcale nie jest tak trudny, jak to się powszechnie uważa. Sukces zależy od metod nauczania i umiejętności wsłuchiwania się w studenta. Przygoda z językiem polskim może być bardzo ciekawa, piękna i ubogacająca. Należy pamiętać, że język, którym się posługujemy nie powstał nagle i trwa niezmienny, stały. Każdy język ulega rozwojowi i w dużej mierze zależy od historii narodu i okoliczności, w jakich żyją ludzie posługujący się danym językiem jako ojczystym. Oznacza to, że język związany jest z historią, kulturą, filozofią i doświadczeniami danego narodu… Zapraszam do podjęcia przygody uczenia się języka polskiego ze mną.

więcej…

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.