Lektorzy języka polskiego jako obcego
Wybierz lektora, z którym będziesz uczyć się polskiego

Zapoznaj się z profilami lektorów, którzy oferują nauczanie online. Sprawdź jakie mają doświadczenie, jakie metody nauczania wykorzystują i czy odpowiada Ci ich osobowość. Porównaj także jego oceny, które wystawili im dotychczasowi uczniowie.

Janusz Rudzki
Janusz Rudzki
b376ej (Wielka Brytania)

Cześć studenci!
Zarezerwuj DARMOWĄ lekcję ze mną i sprawdź, jak działa nauka online.
Mam na imię Janusz i mam 33 lata. Urodziłem się w Bułgarii. Moja mama jest Bułgarką, a mój ojciec jest Polakiem. Mieszkałem w Sofii, w Bułgarii i w Warszawie, w Polsce. Od 2017 roku mieszkam w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.
Mówię biegle po polsku, bułgarsku i angielsku. Mówię również po rosyjsku i ukraińsku - nie mówię płynnie, ale mogę rozmawiać lub wyjaśniać to co jest ważne.
Zajmuję sie nauczaniem języków online. Napisałem e-book zatytułowany „7 porad jak uczyć się języka obcego”, w którym opisuję, jak możesz nauczyć się języka obcego w sposób przyjemny i skuteczny!
Swoje wskazówki opracowałem z różnych źródeł. Przeprowadziłem dokładne badania na ten temat i wszystko, co uważam za ważne, jest w moim e-booku
Niektóre wskazówki są z książek, które przeczytałem o tym, jak się uczyć i jak uczyć języków. Niektóre wskazówki są z mojego własnego doświadczenia w nauce i nauczaniu języków. Niektóre są od moich uczniów, których uczę online..
Aby czuć się pewniej podczas nauki języków, bardzo ważne jest, aby wiedzieć więcej o naszych mózgach. W moim e-booku znajdziesz przydatne informacje o tym.
Wszystkie opisane tam wskazówki są równie ważne. Niemniej jednak,
jeśli nie chcesz mówić biegle w swoim docelowym języku, nie musisz stosować wszystkich wskazówek.
Ale jeśli Twoim celem jest płynność i biegłość, zdecydowanie powinieneś.

Kiedy się ze mną skontaktujesz, wyślę Ci DARMOWĄ kopię mojego e-booka.

Aby otrzymać e-booka lub wypróbować bezpłatną lekcję, skontaktuj się ze mną na Skype / WhatsAPP. Mój numer telefonu to +447753936213,
lub po prostu wyślij mi e-mail na rudzkijanusz@gmail.com.

Poza tym, interesuję się starożytnymi cywilizacjami, sztuczną inteligencją, historią i lubię łowić ryby.

więcej…

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 429 40 51.