Nauka języka polskiego - bezpłatna wersja demo platformy e-polish.eu

Wersja demo e-polish.eu
Zarejestruj się i sprawdź bezpłatnie wersję demo platformy e-polish.eu

Drogi Nauczycielu!
Chcesz sprawdzić, czy platforma e-polish.eu będzie przydatna w Twojej codziennej pracy? Nie ma problemu - zarejestruj się i przetestuj bezpłatnie dużą część jej możliwości!

Każdy nowo zarejestrowany nauczyciel przez 14 dni może bezpłatnie zapoznać się z naszymi materiałami do nauki języka polskiego oraz przetestować Wirtualną Salę Lekcyjną – narzędzie do prowadzenia lekcji online - otrzymujesz aż 20 lekcji do wykorzystania za darmo (*).

Po dwóch tygodniach sam zdecydujesz, czy chcesz kontynuować pracę z platformą. Koszt rocznego abonamentu wynosi 36 EUR lub 140 PLN, czyli miesięcznie tyle, co dobra kawa. Obejmuje on dostęp do gotowych materiałów z serii "POLSKI krok po kroku" oraz narzędzi oferowanych przez e-polish.eu w tym m.in.:

  • dostęp do wszystkich ćwiczeń z podręczników „POLSKI krok po kroku 1”, „POLSKI krok po kroku 2”, „POLSKI krok po kroku - junior 1”, a także dostęp do wszystkich dodatkowych ćwiczeń alternatywnych i uzupełniających z powyższych pozycji (cała baza to w sumie ponad 9000 ćwiczeń i materiałów)
  • możliwość tworzenia własnych ćwiczeń, lekcji i testów oraz przechowywania ich na swoim indywidualnym koncie lektora
  • możliwość zadawania testów/prac domowych online swoim studentom
  • możliwość prowadzenia lekcji online dla swoich studentów indywidualnych i grupowych przy wykorzystaniu Wirtualnej Sali Lekcyjnej
  • możliwość prezentacji swojego profilu w bazie lektorów w celu pozyskania nowych studentów z całego świata

Abonament można także przedłużyć aktywując kod z książek papierowych z serii "POLSKI krok po kroku" lub kupując e-coursebook. Szczegóły w opisach książek oraz e-coursebooków.

Życzymy owocnej pracy z platformą!(*) po wykorzystaniu bezpłatnego pakietu, za każdą przeprowadzoną lekcję z wykorzystaniem Wirtualnej Sali Lekcyjnej zostanie naliczona prowizja w wysokości 2 EUR. Prowizja nie dotyczy lekcji oznaczonych jako "lekcja w klasie".

Z platformy można korzystać z dowolnego komputera, z dostępem do internetu. Nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek opromowania. Zalecamy jednakże użytkowanie następujących przegladarek: Chrome, Firefox, Opera lub Safari.

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.