Nauka języka polskiego - bezpłatna wersja demo platformy e-polish.eu

Wersja demo e-polish.eu
Zarejestruj się i sprawdź bezpłatnie wersję demo platformy e-polish.eu

Drogi Nauczycielu!
Chcesz sprawdzić, czy platforma e-polish.eu będzie przydatna w Twojej codziennej pracy? Nie ma problemu - zarejestruj się i przetestuj bezpłatnie dużą część jej możliwości!

Każdy nowo zarejestrowany nauczyciel przez 14 dni może bezpłatnie zapoznać się z naszymi materiałami do nauki języka polskiego oraz przetestować Wirtualną Salę Lekcyjną – narzędzie do prowadzenia lekcji online - otrzymujesz aż 20 lekcji do wykorzystania za darmo.

Po dwóch tygodniach sam zdecydujesz, czy chcesz kontynuować pracę z platformą. Koszt rocznego abonamentu wynosi 29 EUR lub 120 PLN, czyli miesięcznie tyle, co dobra kawa. Obejmuje on dostęp do gotowych materiałów z serii "POLSKI krok po kroku" oraz narzędzi oferowanych przez e-polish.eu w tym m.in.:

  • dostęp do wszystkich ćwiczeń z podręczników „POLSKI krok po kroku 1”, „POLSKI krok po kroku 2”, „POLSKI krok po kroku - junior 1”, a także dostęp do wszystkich dodatkowych ćwiczeń alternatywnych i uzupełniających z powyższych pozycji (cała baza to w sumie ponad 9000 ćwiczeń i materiałów)
  • możliwość tworzenia własnych ćwiczeń, lekcji i testów oraz przechowywania ich na swoim indywidualnym koncie lektora
  • możliwość zadawania testów/prac domowych online swoim studentom
  • możliwość prowadzenia lekcji online dla swoich studentów indywidualnych i grupowych przy wykorzystaniu Wirtualnej Sali Lekcyjnej
  • możliwość prezentacji swojego profilu w bazie lektorów w celu pozyskania nowych studentów z całego świata

Abonament można także przedłużyć aktywując kod z książek papierowych z serii "POLSKI krok po kroku" lub kupując e-coursebook. Szczegóły w opisach książek oraz e-coursebooków.

Życzymy owocnej pracy z platformą!

Z platformy można korzystać z dowolnego komputera, z dostępem do internetu. Nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek opromowania. Zalecamy jednakże użytkowanie następujących przegladarek: Chrome, Firefox, Opera lub Safari.

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.