Дискуссионный форум польского языка
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

JUNIOR 1 kod nie dziala

Charliego21
2026-03-15
13:23
JUNIOR 1 kod nie dziala
Witam serdecznie, zakupilam dwa zestawy Junior 1 (2xksiazka i zeszyt cwiczen), przy czym po zalozeniu dwoch kont i probie uzyskania dostepu do nagran - jeden kod zadzialal, a drugi nie. Prosze uprzejmie o pomoc
sryczkowska
sryczkowska
2026-03-16
09:19

Dzień dobry,

 

dziękuję za przesłane zapytanie.

 

Nie ma potrzeby rejestrowania dwóch kont na platformie epolish.eu.

Wystarczy jedno konto i na nim należy aktywować oba kody z książek.

 

Proszę oczekiwać maila ode mnie, sprawdzę dokładnie na jakich kontach te kody zostały aktywowane.

 

Pozdrawiam

Sylwia Ryczkowska-Blasi 

sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl

Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

Читай дальше

Есть вопросы? Заполни форму ниже или позвони +48 12 352-12-09.