Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Materialy

lucas911tt
2021-06-19
19:47
Materialy
Dlaczego jezeli mam wykupiony abonament na rok to do wiekszosci materialow i tak mam zakaz dostepu?
sryczkowska
2021-06-21
10:31
Dzień dobry,

dziękuję za przesłane zapytanie. W ramach abonamentu lektor posiada dostęp do każdego z osobna ćwiczenia z podręczników POLSKI krok po kroku 1, 2 i junior oraz ich zeszytów ćwiczeń (wszystkie ćwiczenia podstawowe oraz alternatywne) oraz dostęp do tabel z Tablic Gramatycznych. Oprócz tego abonament pozwala lektorowi na przetwarzanie materiałów dostępnych na platformie oraz tworzenie swoich własnych materiałów (tworzenie z nich pdf-ów, lekcji, testów online), zadawanie spersonalizowanych testów online ( w tym gotowego testu plasującego) swoim studentom oraz prowadzenie lekcji (indywidualnych i grupowych) online przy wykorzystaniu wirtualnej sali lekcyjnej.

Ażeby mieć także dostęp do innych treści jak na przykład e-coursebooków https://e-polish.eu/e-coursebooki-e-booki-polski-dla-obcokrajowcow lub Gier i Zabaw online lektor musi dodatkowo aktywować kod z tychże książek (lub zakupić e-coursebook). Przy czym już samo to przedłuży abonament lektora na 6 miesięcy. Na przykład jeśli lektor kupi e-coursebook lub aktywuje kod z książki papierowej POLSKI krok po kroku 1 to otrzyma 6 miesięcy abonamentu oraz tenże e-coursebook na swoim koncie.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt mailowy na adres sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sryczkowska
2021-06-25
10:57
Dzień dobry,

chciałabym sprostować informację. W ramach abonamentu lektor posiada dostęp do każdego z osobna ćwiczenia z podręczników POLSKI krok po kroku 1, 2 i junior (wszystkie ćwiczenia podstawowe oraz alternatywne) oraz dostęp do tabel z Tablic Gramatycznych.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.