Forum de la langue polonaise
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Доступ к курсу

Agiks
2021-04-21
20:41
Доступ к курсу
Здравствуйте. Купила книги "Krok po kroku". Код из одного учебника открыл доступ к полной версии на сайте ,а от второго учебника нет. Пишет, что код уже введен, а доступа к учебнику нет. Подскажите ,пожалуйста, что делать
GlossaTeam
2021-04-23
08:00
Witam,

dziękuję za wiadomość. Sprawdziłam Pani konto i widzę, że aktywowała Pani dwa kody z książek - POLSKI krok po kroku i Zeszyt Ćwiczeń. Kod można aktywować tylko jeden raz, potem są już ''wykorzystane''.

Aktywowanie kodu z książki ''POLSKI krok po kroku'' daje studentowi na platformie dostęp do e-coursebooka na czas nielimitowany . Zawiera on ćwiczenia i podstawowe materiały z podręcznika w formie interaktywnej. Nie jest to pełna wersja bo nie ma tu ćwiczeń alternatywnych, fiszek, komentarzy gramatycznych oraz notatek (wersja pełna to roczny kurs online https://e-polish.eu/kursy-jezyka-polskiego-online)

Aktywowanie kodu z książki ''Zeszyt Ćwiczeń'' daje studentowi na platformie dostęp do e-coursebooka na czas nielimitowany. Jest to dostęp pełny bo jako bonus e-coursebook ten zawiera dodatkowe ćwiczenia, które nie są prezentowane w książce (praktycznie drugie tyle co w książce).

Zatem wszystko jest tak jak powinno. Gdyby cokolwiek było niejasne to proszę o kontakt na maila.

Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Agnesa100
2021-04-24
11:37
10202
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.