Forum de la langue polonaise
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

ACCESS CODE

somayyeh
2021-08-11
13:02
ACCESS CODE
Hello,

I have bought my practise book almost one and half month ago, but i did not open the book.So today i opened to enter the code the but i encountered with this errrr.Kod został już wykorzystany (2021-08-11). how can i retrieve my access code?

Thanks
Somi
GlossaTeam
2021-08-12
09:02
Dear Somi,

thank you. Either you already activated this code on your account or another one. In a private message I will ask you to send me the code so that I can check it. Do not worry, we will find a solution.

Regards,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.