Forum de la langue polonaise
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Online course access

diegonz
2020-12-11
00:18
Online course access
Hi, I used to have access to the online course until yesterday but somehow I lost it. Could you please help me?
Thanks,
Diego
GlossaTeam
2020-12-11
09:00
Dear Diego,

thank you for your message. I have checked your account and I ca see that you have access to e-coursebook ''POLSKI krok po kroku 1'' for unlimited time. The online course (which is extended version of the e-coursebook) is available in demo version (for 3 days) and after subscribing it (for 12 months). If you are interested in buing online course you can get a 55% discount (just click on a banner in the bottom inside your e-coursebook).

I hope my message was helpful but if you have additional questions, please contact me at sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl

Kind regards,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.