Polish language discussion forum
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Mutual benefit

rogers781
2023-12-11
18:12
Mutual benefit
Cześć,
Poszukuję osoby, która posługuje się swobodnie językiem angielskim, a chciałby praktykować język polski z tubylcem:) Ja z kolei potrzebuję konwersacji po angielsku. Może taka obopólna korzyść byłaby dla Ciebie atrakcyjna? Np. przez jedną godzinę rozmawiamy po polsku, a innym razem rozmawiamy po angielsku?
Hi,
I am looking for a person who speaks English freely and would like to practice Polish with a native speaker :) and, in turn, i need a conversation in English. Maybe such mutual benefit would be attractive to you? For example, we talk in Polish for one hour and the other time we talk in English?
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.