Forum de la langue polonaise
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Czas dostępu on-line

likar77
2024-01-05
11:20
Czas dostępu on-line
Dzień dobry!
Czy aktywowanie kodu z papierowej książki Krok po Kroku A1 oraz Zeszyt Ćwiczeń daje dostęp na czas nieokreślony?
Z wyrazami szacunku,
Kostyantyn
sryczkowska
sryczkowska
2024-01-05
11:35
Dzień dobry,

kody ze wszystkich książek z serii POLSKI krok po kroku (wyjątkiem jest seria ''CZYTAJ") dają nielimitowany czasowo dostęp do tego e-coursebooka na indywidualnym koncie na platformie.

Pozdrawiam

Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
likar77
2024-01-06
11:17
Dziękuję bardzo, to jasne. Ale otrzymałem komunikat, że mój dostęp do kursu Polski Krop po Kroku 1 wygaśnie 07/01/2024. Czy to jest poprawne?
mgieniec
mgieniec
2024-01-09
09:37
Dzień dobry,

Ten komunikat dotyczy e-coursebooka+, czyli rozszerzonej wersji Pana e-coursebooka. Ta rozszerzona wersja daje dostęp do setek dodatkowych ćwiczeń, komentarzy gramatycznych i fiszek SMART. Otrzymał Pan informację o wygaśnięciu dostępu do e-coursebooka+, ponieważ 4 stycznia aktywował Pan jego 3-dniowe demo, które zakończyło się 7 stycznia.

Proszę się nie martwić - e-coursebook "POLSKI krok po kroku 1", który już Pan posiada, jest i pozostanie dostępny na Pana koncie bez żadnych limitów czasowych. Natomiast gdyby chciał Pan nadal korzystać z tych dodatkowych funkcji, do których przez 3 dni miał Pan dostęp w ramach demo e-coursebooka+, zachęcamy do zakupienia dostępu do e-coursebooka+ na 1 rok.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.