Forum de la langue polonaise
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Kod dostępu i brak płytki

gosiaw40
2022-03-22
19:13
Kod dostępu i brak płytki
Dzień dobry, zachęcona reklamą kupiłam "Polski krok po kroku", aby łatwiej mi było uczyć ukraińskie dzieci języka polskiego. Znalazłam też sponsora, który obiecał kupić książki moim uczniom. Książka miała mieć dołączoną płytkę - płytki brak , a książka przyszła zafoliowana. Na okładce przeczytałam, że jeżeli zarejestruję się i podam kod dostępu, to będę mogła korzystać bezpłatnie z zasobów platformy przez 6 miesięcy, przy czym po zalogowaniu się, przeczytałam, że mam dostęp przez 3 dni. Dawno nie czułam się tak oszukana. Nieopatrznie zamówiłam też książkę nauczyciela, obawiam się, że poziom obłudy będzie podobny i że będą to pieniądze wyrzucone w błoto.
Małgorzata Wilkońska
mnowacka
2022-03-23
09:31
Szanowna Pani Małgorzato,
od jakiegoś czasu nasze książki są produkowane bez płyt CD. Zamiast tego, każda książka zawiera kod, który należy aktywować na swoim koncie na platformie e-polish.eu. Otrzymuje się w ten sposób nielimitowany dostęp do interaktywnej wersji tejże książki (czyli e-coursebooka), jak również do nagrań. Wprowadzenie kodu przedłuża również abonament lektora, w przypadku większości pozycji na 6 miesięcy (Podręcznik Nauczyciela daje dostęp do abonamentu na 12 miesięcy, jak również do nagrań i pdf'ów, w zależności od konkretnego podręcznika). Przesyłam poniżej link z instrukcją aktywacji kodu i dostępu do nagrań: https://docs.google.com/document/d/1nyNQ2v1n9GLDgpDXsRKLKGiiQokNmQfaWR05-l0GnBI/edit

Informacja o dostępie na okres 3 dni (wersja demo) wynika z tego, że ma Pani założone konto studenta, nie lektora. W celu zmiany rodzaju konta bardzo proszę o kontakt mailowy.
Z poważaniem
Patrycja Błasiak
Tetiana1964
2022-04-02
17:55
Witam, nie rozumiem jaki problem zaliczyłem już kurs A-1 i wszystko było w porządku z aktywacją wykładów. Mam teraz aktywowany kurs 2 i nie mogę korzystać z wykładów jak w przypadku kursu A-1 Liashenko Tetiana
Tetiana1964
2022-04-02
17:57
pisze, że kod jest używany i trzeba kupić kurs to jest jakoś oszukane
Karolina2009
2022-04-03
13:37
UON9-PWS9-6NQ1-D720
AllKeys
2022-04-07
13:24
I have no longer access to exercises on e-polish platform to any of my textbooks! For example, the code from "Krok po Kroku 2" textbook was activated two weeks ago, but my access has suddenly become limited and the platform asks me to pay extra money to restore the access. Please, help me to solve this problem, I can't study and use my textbooks properly without any access to the learning materials on the platform.
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.