Forum de la langue polonaise
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Test 1 [101T - 1]

Caitlin1005
2021-02-01
08:51
Test 1 [101T - 1]
W tym i w innych testach popełniłam błędy. Ile razy moge zrobić korektę, Czy 1, czy 2, czy nigdy, ponieważ nie widzę opcji CHECK. Płacę za kurs, uczę się, popełniam błędy, więc możliwość robienia korekty powinna być zawsze. Czy jest możliwość zmiany ilości korekt, np w ustawieniach. Piszę po polsku, w imieniu osoby która jest Irlandką i nie do końca rozumie zasady korzystania z kursu On-Line. Prosi o pomoc.
GlossaTeam
2021-02-01
13:29
Witam serdecznie,

dziękuję za przesłane zapytanie. Rzeczywiście tak jest, że każda lekcja/rozdział na końcu ma specjalną sekcję ''Test''. Ćwiczenia, które są tam wypełniane przez studenta nie mogą być ponownie wypełnione (jak w każdym tradycyjnym teście). Ale jest taka funkcja jak ''oznacz lekcję jako nieprzerobioną'' w ustawieniach kursu (folder ''kursy e-polish.eu''), która sprawia, że cały wybrany rozdział/lekcja się resetuje (znikają wszystkie udzielone przez studenta odpowiedzi). Proszę korzystać z tej funkcji świadomie :)

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
alyona
2021-02-09
21:38
Tak
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.