Forum de la langue polonaise
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Zły kod

sid.natalya
2022-09-03
05:58
Zły kod
Witam, kupiłam książkę "Polski krok po kroku", zarejestrowałam się na stronie i próbowałam pobrać audio - zły kod HJX7-UUHF-IRWM-QG6T. Co mam zrobić w tej sytuacji?
sryczkowska
sryczkowska
2022-09-05
08:11
Dzień dobry,

dziękuję za przesłane zapytanie. Wszystkie kody dostępu są jednorazowe. Można tylko jeden raz aktywować je na swoim indywidualnym koncie na platformie. Podany kod jest już wykorzystany i dlatego nie działa. Być może już kiedyś wpisała go Pani na innym swoim koncie studenta. Skontaktuje się z Panią w tej sprawie aby to wyjaśnić.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
ekovbr
2022-09-09
20:41
Dzień dobry!
Kupiłem Pakiet studenta: POLSKI krok po kroku 1, Pakiet studenta: POLSKI krok po kroku 2, Tablice gramatyczne. Zarejestrowałem się na stronie. Chcę zamówić Pakiet: POLSKI w obrazkach 1 + 2 i Pakiet studenta: POLSKI krok po kroku - junior. Wprowadzam kod promocyjny, ale pojawia się błąd. Nie używałem wcześniej kodu. Co zrobić w tej sytuacji? Jak złożyć zamówienie za pomocą kodu promocyjnego?
astryczek
2022-09-13
09:23
Pani Lesio,

kontaktowałam się z Panią mailowo w celu wyjaśnienia problemu z kodem promocyjnym. Kod ten może być wykorzystany tylko na kurs stacjonarny w SJO Glossa w Krakowie.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam
Anna Stryczek
anna.stryczek@glossa.pl
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.