Forum de la langue polonaise
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Zły kod

sid.natalya
2022-09-03
05:58
Zły kod
Witam, kupiłam książkę "Polski krok po kroku", zarejestrowałam się na stronie i próbowałam pobrać audio - zły kod HJX7-UUHF-IRWM-QG6T. Co mam zrobić w tej sytuacji?
sryczkowska
2022-09-05
08:11
Dzień dobry,

dziękuję za przesłane zapytanie. Wszystkie kody dostępu są jednorazowe. Można tylko jeden raz aktywować je na swoim indywidualnym koncie na platformie. Podany kod jest już wykorzystany i dlatego nie działa. Być może już kiedyś wpisała go Pani na innym swoim koncie studenta. Skontaktuje się z Panią w tej sprawie aby to wyjaśnić.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
ekovbr
2022-09-09
20:41
Dzień dobry!
Kupiłem Pakiet studenta: POLSKI krok po kroku 1, Pakiet studenta: POLSKI krok po kroku 2, Tablice gramatyczne. Zarejestrowałem się na stronie. Chcę zamówić Pakiet: POLSKI w obrazkach 1 + 2 i Pakiet studenta: POLSKI krok po kroku - junior. Wprowadzam kod promocyjny, ale pojawia się błąd. Nie używałem wcześniej kodu. Co zrobić w tej sytuacji? Jak złożyć zamówienie za pomocą kodu promocyjnego?
astryczek
2022-09-13
09:23
Pani Lesio,

kontaktowałam się z Panią mailowo w celu wyjaśnienia problemu z kodem promocyjnym. Kod ten może być wykorzystany tylko na kurs stacjonarny w SJO Glossa w Krakowie.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam
Anna Stryczek
anna.stryczek@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.