Дискуссионный форум польского языка
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Inquiry

Aarnejo88
2026-06-16
08:14
Inquiry
Good morning..the code in the book is not valid.What to do with it?
sryczkowska
sryczkowska
2026-06-22
06:43

Hello,

 

Thank you for contacting us.

Could you please send me your code via email?

I will verify it in our system and check what the problem might be.

 

I am looking forward to hearing from you.

 

Regards,

Sylwia Ryczkowska-Blasi

sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl

Geralyn39
2026-06-22
19:15
52L0-QS5C-8K2S-1K8V
Geralyn39
2026-06-22
19:16
MCDB-QLUC-8GN4-BE2F - for the workbook. neither worked.
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

Читай дальше

Есть вопросы? Заполни форму ниже или позвони +48 12 352-12-09.