Демо версия e-polish.eu

Демо версия e-polish.eu
Зарегистрируйтесь и протестируйте бесплатно ее преимущества!

Дорогой студент!
Вы хотите узнать, будет ли платформа e-polish.eu полезна для Вас в изучении польского языка? Все просто - зарегистрируйтесь и протестируйте бесплатно ее преимущества!

Вы бесплатно получите

Мы ждем Вас на платформе e-polish.eu!

Платформа может использоваться с любого компьютера с доступом в Интернет. Нет необходимости устанавливать какое-либо программное обеспечение. Однако мы рекомендуем использовать следующие браузеры: Chrome, Firefox или Opera.

Хочешь узнать больше? посмотри

Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

Читай дальше

Есть вопросы? Заполни форму ниже или позвони +48 12 352-12-09.