Polish language discussion forum
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Доступ к курсу

Agiks
2021-04-21
20:41
Доступ к курсу
Здравствуйте. Купила книги "Krok po kroku". Код из одного учебника открыл доступ к полной версии на сайте ,а от второго учебника нет. Пишет, что код уже введен, а доступа к учебнику нет. Подскажите ,пожалуйста, что делать
GlossaTeam
2021-04-23
08:00
Witam,

dziękuję za wiadomość. Sprawdziłam Pani konto i widzę, że aktywowała Pani dwa kody z książek - POLSKI krok po kroku i Zeszyt Ćwiczeń. Kod można aktywować tylko jeden raz, potem są już ''wykorzystane''.

Aktywowanie kodu z książki ''POLSKI krok po kroku'' daje studentowi na platformie dostęp do e-coursebooka na czas nielimitowany . Zawiera on ćwiczenia i podstawowe materiały z podręcznika w formie interaktywnej. Nie jest to pełna wersja bo nie ma tu ćwiczeń alternatywnych, fiszek, komentarzy gramatycznych oraz notatek (wersja pełna to roczny kurs online https://e-polish.eu/kursy-jezyka-polskiego-online)

Aktywowanie kodu z książki ''Zeszyt Ćwiczeń'' daje studentowi na platformie dostęp do e-coursebooka na czas nielimitowany. Jest to dostęp pełny bo jako bonus e-coursebook ten zawiera dodatkowe ćwiczenia, które nie są prezentowane w książce (praktycznie drugie tyle co w książce).

Zatem wszystko jest tak jak powinno. Gdyby cokolwiek było niejasne to proszę o kontakt na maila.

Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Agnesa100
2021-04-24
11:37
10202
Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.