Polish language discussion forum
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Czytaj 1

mikalacmd
2023-07-02
20:24
Czytaj 1
I've entered the code for my Czytaj 1 book but it will not activate so I cannot listen to the recordings.

What should I do?

Cecilia
mgieniec
mgieniec
2023-07-03
06:38
Hello Cecilia,

Thank you for reaching out to us. The code from your "CZYTAJ krok po kroku 1" has been successfully activated on your account. To download your recordings, simply navigate to the "Recordings" folder and select "CZYTAJ krok po kroku 1" from the list: https://e-polish.eu/student/#biblioteka/do-pobrania.

If you encounter any difficulties accessing your recordings, or if you have any other questions, please feel free to contact me.

Kind regards,
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.