Polish language discussion forum
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Problems adding Czytaj Book 1

jmpchicago1
2022-09-14
04:11
Problems adding Czytaj Book 1
Hello, I entered the code for Czytaj Book 1 by the lock in the top righthand corner of my account. The book does not show up in the Courses, which is where my textbook and workbook appear. I tried adding the code again and got a message that the code had already been added. However, I cannot find the book showing up anywhere. Please tell me how to access the Czytaj Book 1 online. My class starts soon. Thank you.
astryczek
2022-09-14
10:00
Hello,

If you entered the code from the paper book CZYTAJ krok po kroku 1, you have access only to recordings from that book. In order to use the e-coursebook CZYTAJ krok po kroku you need to order it on our website.
You can find it here: https://e-polish.eu/en/sklep/e-coursebook_CZ01

If you have any questions, please contact me.

Kind regards,
Anna Stryczek

anna.stryczek@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.