Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

e-polish nowa wersja

daria.lewicka
daria.lewicka
2023-01-25
20:09
e-polish nowa wersja
Nie mogę odnaleźć w nowej wersji e-polish, gdzie powinnam kliknąć, żebym widziała, co student pisze w trakcie wykonywania ćwiczenia na e-polish. Z góry dziękuję za pomoc.
mgieniec
mgieniec
2023-01-26
09:08
Dzień dobry,

W przypadku ćwiczeń wypełnianych przez studentów w Wirtualnej Sali Lekcyjnej, podczas wyświetlania ćwiczenia wystarczy najechać kursorem na imię studenta na liście i kliknąć w ikonkę, która pojawi się obok niego.

Zamieszczam zrzut ekranu:
https://drive.google.com/file/d/1tvsmvwa1TuUejMGPWJU51KPorVltBTcE/view?usp=sharing

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
daria.lewicka
daria.lewicka
2023-01-26
11:15
Dziękuję. A bez wirtualnej sali?
mgieniec
mgieniec
2023-01-26
15:30
Poza Wirtualną Salą Lekcyjną nie ma możliwości podglądu odpowiedzi wpisywanych przez studenta w czasie rzeczywistym. Może Pani wyświetlić odpowiedzi studenta, kiedy już wykona on ćwiczenie:

1. Jeśli jest to ćwiczenie zadane z wykorzystaniem opcji “Zadaj ćwiczenie” lub opcji “Zadaj test (na żywo)”, po ręcznym zakończeniu przez Panią ćwiczenia (tzn. naciśnięciu ikony “stop”) pojawi się lista studentów, którzy je wypełnili. Aby wyświetlić odpowiedzi danego studenta, należy wtedy wybrać jego imię z listy.

2. Jeśli jest to ćwiczenie zadane z wykorzystaniem opcji “Zadaj test (standardowy)”, wyniki testu po wypełnieniu go przez studenta można zobaczyć, wchodząc na profil studenta lub profil grupy w folderze Szkoła >studenci. W zakładce ‘’testy’’ wyświetli się lista wszystkich zadanych testów.

3. Jeśli jest to ćwiczenie udostępnione studentowi/grupie na forum, odpowiedzi danego studenta zobaczy Pani po kliknięciu na to ćwiczenie na forum i wybraniu studenta z listy po prawej stronie.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
daria.lewicka
daria.lewicka
2023-01-26
16:17
Dziękuję Pani bardzo, Pani Magdaleno, za wyczerpującą odpowiedź. Niestety muszę stwierdzić, że brak tej możliwości w czasie rzeczywistym w nowej wersji strony bardzo utrudnił mi i moim studentom naukę.
Gdyby mieli Państwo możliwość dodania tej opcji w przyszłości, to by bardzo nam wszystkim pomogło.
Pozdrawiam,
Daria Lewicka
Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.