Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

nagrania do książki Fonetyka polski w praktyce

kasiakasia
2020-04-10
07:45
nagrania do książki Fonetyka polski w praktyce
Dzień dobry,

czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie mogę znaleźć nagrania do tej książki?

Byłam zalogowana, wpisałam kod (tam po naciśnięciu kłodki) i przedłużyłam dostęp... szukałam wszędzie ale tych nagrań nie jestem w stanie znaleźć,

bardzo proszę o pomoc

Katarzyna
sryczkowska
2020-04-10
12:35
Pani Katarzyno,

dziękuję za przesłane zapytanie. Lektor, który aktywuje kod z książki "Fonetyka - Polski w praktyce" otrzymuje dostęp do wszystkich nagrań, ćwiczeń z książki oraz dodatkowo półroczny dostęp do zasobów platformy e-polish.

Po zalogowaniu się na swoje konto, proszę wybrać zakładkę "info" i z listy wybrać "pobierz nagrania CZYTAJ". Znajdują się tam nagrania z książek ''CZYTAJ po polsku'' a także (od niedawna) ''Fonetyka - Polski w praktyce''. Należy wybrać zakładkę Fonetyka i na czerwonym pasku pokaże się po lewej stronie komunikat "nie masz dostępu do nagrań" a po prawej stronie na czerwonym pasku drugi komunikat "wprowadź kod". Proszę kliknąć ''wprowadź kod'' i w pojawiającym się okienku wpisać kod z danej książki i na koniec kliknąć ''zapisz''. Dostęp do nagrań powinien zostać odblokowany od razu.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie,

Sylwia Ryczkowska-Blasi - specjalista ds. obsługi klienta
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
kasiakasia
2020-04-14
12:35
bardzo dziękuję :)
aina_avezava
2020-04-19
19:46
Dzień dobry,
mam problem. Wprowadziłam kod do Fonetyki, naciskam Zapisz, na zielonym polu pojawia się wpis, że kod został zaakceptowany, lecz mimo wszystko pozostaje czerwony pasek Wprowadź kod, dostępu do nagrań nie mam.
sryczkowska
2020-04-20
08:18
Pani Alino,

dziękuję za przesłaną wiadomość. W prywatnym mailu poproszę Panią o przesłanie mi tego kodu, sprawdzę go. Proszę się nie martwić.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
cadney
2020-08-30
14:50
Dzień dobry,
mam problem. Wprowadziłam kod do Fonetyki, naciskam Zapisz, na zielonym polu pojawia się wpis, że kod został zaakceptowany, lecz mimo wszystko pozostaje czerwony pasek Wprowadź kod, dostępu do nagrań nie mam.


Dzień dobry, ma dokładnie ten sam problem. Czy mogłabym prosić o pomoc? Czy jest jakiś mail, gdzie mogłabym przesłać swój kod?
bsubczak
bsubczak
2020-08-31
09:29
Szanowna Pani,
zajmiemy się tym problemem, prosze przesłać email na help@e-polish.eu
bsubczak
bsubczak
2020-09-01
09:04
Szanowna Pani, problem wystąpił prawdopodobnie ponieważ ma Pani połączone dwa konta utworzone na dwa rożne maile. Być może system po tym połączeniu popełnił pomyłkę. Skontaktowałam się z Panią mailowo. Problem został naprawiony.

Pozdrawiam serdecznie
Beata Subczak
bulkovo
2020-09-03
14:18
Dzień dobry.
Chciałam tylko Państwa uczulić na to, że w podręczniku "Fonetyka - polski w praktyce" mają Państwo zły link do nagrań: tam gdzie jest "Twój kod" widnieje napis "Pobierz nagrania z: e-polish\fonetyka". Jeśli osoba niedoświadczona wprowadzi taki adres, to dostaje komunikat, że strona jest niedostępna. Ja się zorientowałam, lecz moje starsze uczennice już nie, musiałam im podpowiadać, ze mają dodać domenę .eu
bsubczak
bsubczak
2020-09-07
07:23
Bardzo dziękujemy za tę uwagę, postaramy się jak najszybciej naprawić ten błąd.

Pozdrawiam
Beata Subczak
admin
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.