Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

nagrania do książki Fonetyka polski w praktyce

kasiakasia
2020-04-10
07:45
nagrania do książki Fonetyka polski w praktyce
Dzień dobry,

czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie mogę znaleźć nagrania do tej książki?

Byłam zalogowana, wpisałam kod (tam po naciśnięciu kłodki) i przedłużyłam dostęp... szukałam wszędzie ale tych nagrań nie jestem w stanie znaleźć,

bardzo proszę o pomoc

Katarzyna
sryczkowska
2020-04-10
12:35
Pani Katarzyno,

dziękuję za przesłane zapytanie. Lektor, który aktywuje kod z książki "Fonetyka - Polski w praktyce" otrzymuje dostęp do wszystkich nagrań, ćwiczeń z książki oraz dodatkowo półroczny dostęp do zasobów platformy e-polish.

Po zalogowaniu się na swoje konto, proszę wybrać zakładkę "info" i z listy wybrać "pobierz nagrania CZYTAJ". Znajdują się tam nagrania z książek ''CZYTAJ po polsku'' a także (od niedawna) ''Fonetyka - Polski w praktyce''. Należy wybrać zakładkę Fonetyka i na czerwonym pasku pokaże się po lewej stronie komunikat "nie masz dostępu do nagrań" a po prawej stronie na czerwonym pasku drugi komunikat "wprowadź kod". Proszę kliknąć ''wprowadź kod'' i w pojawiającym się okienku wpisać kod z danej książki i na koniec kliknąć ''zapisz''. Dostęp do nagrań powinien zostać odblokowany od razu.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie,

Sylwia Ryczkowska-Blasi - specjalista ds. obsługi klienta
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
kasiakasia
2020-04-14
12:35
bardzo dziękuję :)
aina_avezava
2020-04-19
19:46
Dzień dobry,
mam problem. Wprowadziłam kod do Fonetyki, naciskam Zapisz, na zielonym polu pojawia się wpis, że kod został zaakceptowany, lecz mimo wszystko pozostaje czerwony pasek Wprowadź kod, dostępu do nagrań nie mam.
sryczkowska
2020-04-20
08:18
Pani Alino,

dziękuję za przesłaną wiadomość. W prywatnym mailu poproszę Panią o przesłanie mi tego kodu, sprawdzę go. Proszę się nie martwić.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 429 40 51.
×
We are available online

Due to the COVID-19 outbreak, GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service via e-mail or phone (bookstore +48 503 453 200, Polish courses +48 690 599 520, e-polish.eu +48 505 356 332) Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm. 

We apologize for any inconvenience and thank you for understanding.