Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Problem z odtwarzaniem nagrań online

piotnik
piotnik
2023-03-16
21:19
Problem z odtwarzaniem nagrań online
Dzień dobry!
Do tej pory, jeśli pobrałem w wersji PDF ćwiczenie z nagraniem, mogłem, klikając ikonkę słuchawek, odtworzyć to nagranie online, zapisać link do niego i udostępnić go kursantom. Dziś mogę tylko pobrać niektóre nagrania, w dodatku z jakimś dziwnym rozszerzeniem, tak że trudno z nagrań korzystać. Dotyczy to nagrań z poziomu A1. Czy tylko ja mam taki problem, czy może Państwo zmienili zasady udostępniania nagrań online?
Pozdrawiam
Piotr Szcześnik
natka
natka
2023-03-16
21:57
Ja w ogóle nie mogę pobrać nagrań. Kiedyś w opcjach przy ćwiczeniu była opcja "pobierz nagranie". teraz mogę tylko pobrać transkrypt, ale nie plik audio. Czy to problem techniczny, czy zrezygnowali Państwo z udostępniania tych nagrań do pobrania?
piotnik
piotnik
2023-03-16
22:30
Samego nagrania w opisany sposób rzeczywiście nie można pobrać, ale ikonki słuchawek w pobranych ćwiczeniach odsyłały do nagrań online, które można było odtworzyć na stronie albo z tej strony pobrać, a teraz nagrań odtworzyć online się nie udaje, można tylko pobrać.
sryczkowska
2023-03-17
12:15
Szanowni Państwo,

Nagrania dostępne zbiorczo do każdego z rozdziału znajdują się w zakładce Materiały do pobrania, czyli tu https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/do-pobrania Pliki można pobrać.
Natomiast nagrania pojedyncze znajdują się pod ikoną słuchawek na okładce danego rozdziału z danej pozycji. tutaj https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/lekcje/6 Pliki można pobrać.

Kwestię związaną z zapisywaniem linku do nagrań (z pdf-u) skonsultuję z informatykiem. Na marginesie dodam tylko, że mogą Państwo przesyłać/udostępniać materiały swoim studentom poprzez platformę (np. poprzez forum grupy). Szczegóły tutaj https://www.youtube.com/watch?v=PHLfNtGnB3Q&list=PLFCSMqLFxxL63l5DD2LzXQJE89mk5Qap2&index=20

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
piotnik
piotnik
2023-03-19
22:08
Dziękuję! Problem został rozwiązany! Słuchawki w ćwiczeniach zapisanych jako PDF znów odsyłają do nagrań online, które można zarówno odtworzyć kursantom podczas lekcji, jak i pobrać.
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.