Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Problem z odtwarzaniem nagrań online

piotnik
piotnik
2023-03-16
21:19
Problem z odtwarzaniem nagrań online
Dzień dobry!
Do tej pory, jeśli pobrałem w wersji PDF ćwiczenie z nagraniem, mogłem, klikając ikonkę słuchawek, odtworzyć to nagranie online, zapisać link do niego i udostępnić go kursantom. Dziś mogę tylko pobrać niektóre nagrania, w dodatku z jakimś dziwnym rozszerzeniem, tak że trudno z nagrań korzystać. Dotyczy to nagrań z poziomu A1. Czy tylko ja mam taki problem, czy może Państwo zmienili zasady udostępniania nagrań online?
Pozdrawiam
Piotr Szcześnik
natka
natka
2023-03-16
21:57
Ja w ogóle nie mogę pobrać nagrań. Kiedyś w opcjach przy ćwiczeniu była opcja "pobierz nagranie". teraz mogę tylko pobrać transkrypt, ale nie plik audio. Czy to problem techniczny, czy zrezygnowali Państwo z udostępniania tych nagrań do pobrania?
piotnik
piotnik
2023-03-16
22:30
Samego nagrania w opisany sposób rzeczywiście nie można pobrać, ale ikonki słuchawek w pobranych ćwiczeniach odsyłały do nagrań online, które można było odtworzyć na stronie albo z tej strony pobrać, a teraz nagrań odtworzyć online się nie udaje, można tylko pobrać.
sryczkowska
sryczkowska
2023-03-17
12:15
Szanowni Państwo,

Nagrania dostępne zbiorczo do każdego z rozdziału znajdują się w zakładce Materiały do pobrania, czyli tu https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/do-pobrania Pliki można pobrać.
Natomiast nagrania pojedyncze znajdują się pod ikoną słuchawek na okładce danego rozdziału z danej pozycji. tutaj https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/lekcje/6 Pliki można pobrać.

Kwestię związaną z zapisywaniem linku do nagrań (z pdf-u) skonsultuję z informatykiem. Na marginesie dodam tylko, że mogą Państwo przesyłać/udostępniać materiały swoim studentom poprzez platformę (np. poprzez forum grupy). Szczegóły tutaj https://www.youtube.com/watch?v=PHLfNtGnB3Q&list=PLFCSMqLFxxL63l5DD2LzXQJE89mk5Qap2&index=20

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
piotnik
piotnik
2023-03-19
22:08
Dziękuję! Problem został rozwiązany! Słuchawki w ćwiczeniach zapisanych jako PDF znów odsyłają do nagrań online, które można zarówno odtworzyć kursantom podczas lekcji, jak i pobrać.
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.