Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Problem z testowym widokiem studenta

afutera
afutera
2022-01-09
16:30
Problem z testowym widokiem studenta
Dzień dobry,
chciałam przetestować przygotowaną przez siebie lekcję. Używając starej wersji platformy (zobacz jako student --> lekcja online) postąpiłam zgodnie z podaną instrukcją, zalogowałam się w dwóch przeglądarkach (Brave, Firefox) i wybrałam lekcję testową . Link lektora zadziałał poprawnie (włącznie z obrazem z kamery), natomiast link studenta najpierw pokazał mi sam slajd, bez żadnego interfejsu, a po kliknięciu w oknie lektora przycisku "rozpocznij lekcję" w oknie przeznaczonym dla studenta pojawił się interfejs do EDYCJI lekcji - zakładam, że to nie jest to, co zobaczy mój student po zalogowaniu. Czy jest to błąd po stronie platformy, czy też mogę rozwiązać to jakoś samodzielnie (bez zakładania osobnego konta na platformie)?
ewa.lektor
ewa.lektor
2022-01-10
14:00
Pani Agnieszko,
dziękuję za wiadomość. Chciałabym poinformować i jednocześnie zachęcić do korzystania TYLKO z nowego panelu lektora. Stary interface nie jest już udoskonalany i za jakiś czas będzie całkowicie niedostępny. Obecnie takiej opcji testowania nie ma na nowym panelu - sprawdzę czy będzie ona dodana w przyszłości. Jeżeli ma Pani dodatkowe pytania zachęcam do kontaktu.
Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.