Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Problem z testowym widokiem studenta

afutera
afutera
2022-01-09
16:30
Problem z testowym widokiem studenta
Dzień dobry,
chciałam przetestować przygotowaną przez siebie lekcję. Używając starej wersji platformy (zobacz jako student --> lekcja online) postąpiłam zgodnie z podaną instrukcją, zalogowałam się w dwóch przeglądarkach (Brave, Firefox) i wybrałam lekcję testową . Link lektora zadziałał poprawnie (włącznie z obrazem z kamery), natomiast link studenta najpierw pokazał mi sam slajd, bez żadnego interfejsu, a po kliknięciu w oknie lektora przycisku "rozpocznij lekcję" w oknie przeznaczonym dla studenta pojawił się interfejs do EDYCJI lekcji - zakładam, że to nie jest to, co zobaczy mój student po zalogowaniu. Czy jest to błąd po stronie platformy, czy też mogę rozwiązać to jakoś samodzielnie (bez zakładania osobnego konta na platformie)?
ewa.lektor
ewa.lektor
2022-01-10
14:00
Pani Agnieszko,
dziękuję za wiadomość. Chciałabym poinformować i jednocześnie zachęcić do korzystania TYLKO z nowego panelu lektora. Stary interface nie jest już udoskonalany i za jakiś czas będzie całkowicie niedostępny. Obecnie takiej opcji testowania nie ma na nowym panelu - sprawdzę czy będzie ona dodana w przyszłości. Jeżeli ma Pani dodatkowe pytania zachęcam do kontaktu.
Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

Читай дальше

Есть вопросы? Заполни форму ниже или позвони +48 12 352-12-09.