Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Brak dostepu do sali wirtualnej

iwona_malecka
iwona_malecka
2021-10-25
13:49
Brak dostepu do sali wirtualnej
Dzien dobry,
W poprzedni czwartek moi uczniowie nie mogli wejsc do sali wirtualnej, gdyz po kliknieciu w przeslany im link pojawial sie bialy ekran. Czy jest jakis problem z dostepem? Dziekuje.
test_5_beata
test_5_beata
2021-10-26
10:40
Szanowna Pani,
problem został rozwiązany, ale jeśli by się pojawił ponownie to prosimy o kontakt mailowy beata.subczak@glossa.pl lub tel 506058480
Pozdrawiam,
Beata Subczak
wsparcie techniczne
alekpodl
alekpodl
2021-10-26
11:06
Mój uczeń też miał taki problem. Widzę pytanie lektorki, która miała ten sam problem, ale nie widzę odpowiedzi . Dalej więc nie wiem, jak pomóc mojemu studentowi. Proszę o pomoc.
Lektor ma możliwość skorzystania z testera audio-wideo. Czy uczeń też taką możliwość otrzymuje wraz z zaproszeniem na lekcję online? Jeśli nie, to co ma zrobić? Ostatnio -po różnych próbach - udało mu się połączyć ekran, na którym wyświetlały się ćwiczenia, ale nie wyświetlał mu się lektor; ja rónież go nie widziałąm.
bsubczak
bsubczak
2021-10-26
11:49
Problemy w wejściu do Wirtualnej Sali mogą mieć różną przyczynę. W czwartek były to problemu z połączeniem audio video i/lub łączem internetowym studentów. Tak, studenci mogą sprawdzić połączenie audio-video pod tym linkiem: https://embed.archiebot.com/connection-tester (będziemy go tez wysyłać w tym samym mailu co link do lekcji, dziękujemy za podpowiedź). Jeśli uczeń sprawdził że wszystko jest ok przez test audio video można mu zaproponować, żeby wszedł do Wirtualnej Sali przez link ale otworzył go w karcie incognito, to może pomoc, jeśli jest słabe łącze. Zapraszamy do zgłaszania indywidualnych kwestii na maila beata.subczak@glossa.pl, ponieważ każda sprawa jest inna.
alekpodl
alekpodl
2021-10-26
15:46
Dziękuję za pomoc!
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

Читай дальше

Есть вопросы? Заполни форму ниже или позвони +48 12 352-12-09.