Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

No content for the online A2 execise book

lavrushka
2015-02-02
20:13
No content for the online A2 execise book
Dear sir/Madam,
I have entered the activation code for A2 exercise book, I see that it has been activated for my account, but when I try to reach its page, there are no exercises there. Here is the URL opened for me when I click on 'Zeszyt ćwiczeń 2' link under 'My account' - http://e-polish.eu/main/c/27/tests/course.html.

Please let me know how I can reach th online A2 exercise book.

Thank you in advance,
Olga
mluksza
mluksza
2015-02-17
19:39
Dear Olga,

Right now the online course "Zeszyt ćwiczeń 2" is under construction. Sorry for that delay. It will be run in May this year. As the compensation for delayed services we offer the access for the full online course 'Polski, krok po kroku 2' till that time. The extended version includes additional materials and exercises - they are no available in the basic course (e-coursebook).

Please check your account and courses - I added there the access to extended online course 'Polski, krok po kroku 2'.

The online course 'Zeszyt ćwiczeń 2' will be run as soon as possible.

Best regards,
Milena Łuksza


Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

Читай дальше

Есть вопросы? Заполни форму ниже или позвони +48 12 352-12-09.