Polish language methodology forum
Specialized methodology forum for teachers of Polish as a foreign language.

Koszt korzystania z platformy dla studentów polskiego

mykola_reshetniakov
2024-05-04
10:01
Koszt korzystania z platformy dla studentów polskiego
Dzień dobry, szanowni koledzy! Chcę się dowiedzieć jakie są opłaty za dodawanie studentów na platformę. Chciałabym prowadzić z nimi zajęcia grupowe oraz indywidualne, więc jaki jesz koszt korzystania z plarformy przez jednego studenta?

Pozdrawiam
sryczkowska
sryczkowska
2024-05-06
07:49
Dzień dobry,

dziękuję za przesłane zapytanie. Pozwolę sobie na nie odpowiedzieć.

Nie ma żadnych opłat dla nauczyciela za dodawanie studentów na platformę (lub/i tworzenie grup). Ta funkcjonalność jest dostępna w ramach ważnego abonamentu nauczyciela. Można potem przeprowadzać lekcje online w Wirtualnej Sali Lekcyjnej ze swoimi studentami/grupami. Lektor rozlicza się ze studentami/grupami indywidualnie (nie ingerujemy w to) a za przeprowadzoną lekcję online pobierzemy prowizję w wysokości 2 EUR.

Mam nadzieję, że moja wiadomość okaże się pomocna. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy.

Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.