Polish language methodology forum
Specialized methodology forum for teachers of Polish as a foreign language.

Koszt korzystania z platformy dla studentów polskiego

mykola_reshetniakov
2024-05-04
10:01
Koszt korzystania z platformy dla studentów polskiego
Dzień dobry, szanowni koledzy! Chcę się dowiedzieć jakie są opłaty za dodawanie studentów na platformę. Chciałabym prowadzić z nimi zajęcia grupowe oraz indywidualne, więc jaki jesz koszt korzystania z plarformy przez jednego studenta?

Pozdrawiam
sryczkowska
sryczkowska
2024-05-06
07:49
Dzień dobry,

dziękuję za przesłane zapytanie. Pozwolę sobie na nie odpowiedzieć.

Nie ma żadnych opłat dla nauczyciela za dodawanie studentów na platformę (lub/i tworzenie grup). Ta funkcjonalność jest dostępna w ramach ważnego abonamentu nauczyciela. Można potem przeprowadzać lekcje online w Wirtualnej Sali Lekcyjnej ze swoimi studentami/grupami. Lektor rozlicza się ze studentami/grupami indywidualnie (nie ingerujemy w to) a za przeprowadzoną lekcję online pobierzemy prowizję w wysokości 2 EUR.

Mam nadzieję, że moja wiadomość okaże się pomocna. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy.

Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.