Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

aktywne konto lektora, ale nie działają e-coursebooki

a.ptasiewicz
a.ptasiewicz
2022-09-12
13:54
aktywne konto lektora, ale nie działają e-coursebooki
Dzień dobry! Wpisałam kod, który aktywował mi dostęp dla lektora na 366 dni, ale podręczniki (np. Krok po kroku Junior) włączają mi się tylko w wersji demo. Co zrobiłam niewłaściwie?
terkmro
2022-09-13
07:51
Opłaciłam właśnie (12.09. godz. 9:10) abonament nauczyciela na cały rok za pomocą opcji dotpay.
Oto kod, który otrzymałam: M6729-49472
Serdecznie pozdrawiam,
Teresa Mrozek
sryczkowska
sryczkowska
2022-09-13
08:36
Pani Agnieszko,

ważny abonament daje lektorowi dostęp do materiałów z serii "POLSKI krok po kroku". Jest to dostęp do wszystkich ćwiczeń z podręczników papierowych POLSKI krok po kroku (część 1, 2 oraz junior) oraz dodatkowych ćwiczeń alternatywnych, które nie są zawarte w tych książkach papierowych. Ćwiczenia uporządkowane są chronologicznie w katalogach i zgrupowane w poszczególnych lekcjach/rozdziałach.
Ćwiczenia te są dostępne i można z nich korzystać po kliknięciu na ''okładkę'' danego podręcznika w folderze ''E-coursebooki''.
Ten tutorial https://www.youtube.com/watch?v=jLEw3d0tNcc&list=PLFCSMqLFxxL63l5DD2LzXQJE89mk5Qap2&index=3 wyjaśnia jak można korzystać z dostępnych materiałów.

Proszę zwrócić uwagę na to, że abonament nie zawiera dostępu do poszczególnych e-coursebooków. Zatem po kliknięciu ''play'' przy danej książce będzie widoczna tylko opcja demo e-coursebooka. Aby mieć dostęp do poszczególnych e-coursebooków należy kupić dany e-coursebook w naszym sklepie https://e-polish.eu/e-coursebooki-e-booki-polski-dla-obcokrajowcow lub książkę papierową i aktywować kod, który się tam znajduje.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Admin
sryczkowska
sryczkowska
2022-09-13
08:38
Pani Tereso,

otrzymaliśmy płatność. Abonament nauczyciela jest już aktywowany na Pani koncie na okres 12 miesięcy.

Pozdrawiam serdecznie
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Admin
Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.