Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

aktywne konto lektora, ale nie działają e-coursebooki

a.ptasiewicz
a.ptasiewicz
2022-09-12
13:54
aktywne konto lektora, ale nie działają e-coursebooki
Dzień dobry! Wpisałam kod, który aktywował mi dostęp dla lektora na 366 dni, ale podręczniki (np. Krok po kroku Junior) włączają mi się tylko w wersji demo. Co zrobiłam niewłaściwie?
terkmro
2022-09-13
07:51
Opłaciłam właśnie (12.09. godz. 9:10) abonament nauczyciela na cały rok za pomocą opcji dotpay.
Oto kod, który otrzymałam: M6729-49472
Serdecznie pozdrawiam,
Teresa Mrozek
sryczkowska
2022-09-13
08:36
Pani Agnieszko,

ważny abonament daje lektorowi dostęp do materiałów z serii "POLSKI krok po kroku". Jest to dostęp do wszystkich ćwiczeń z podręczników papierowych POLSKI krok po kroku (część 1, 2 oraz junior) oraz dodatkowych ćwiczeń alternatywnych, które nie są zawarte w tych książkach papierowych. Ćwiczenia uporządkowane są chronologicznie w katalogach i zgrupowane w poszczególnych lekcjach/rozdziałach.
Ćwiczenia te są dostępne i można z nich korzystać po kliknięciu na ''okładkę'' danego podręcznika w folderze ''E-coursebooki''.
Ten tutorial https://www.youtube.com/watch?v=jLEw3d0tNcc&list=PLFCSMqLFxxL63l5DD2LzXQJE89mk5Qap2&index=3 wyjaśnia jak można korzystać z dostępnych materiałów.

Proszę zwrócić uwagę na to, że abonament nie zawiera dostępu do poszczególnych e-coursebooków. Zatem po kliknięciu ''play'' przy danej książce będzie widoczna tylko opcja demo e-coursebooka. Aby mieć dostęp do poszczególnych e-coursebooków należy kupić dany e-coursebook w naszym sklepie https://e-polish.eu/e-coursebooki-e-booki-polski-dla-obcokrajowcow lub książkę papierową i aktywować kod, który się tam znajduje.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Admin
sryczkowska
2022-09-13
08:38
Pani Tereso,

otrzymaliśmy płatność. Abonament nauczyciela jest już aktywowany na Pani koncie na okres 12 miesięcy.

Pozdrawiam serdecznie
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Admin
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

więcej

Hast du noch Fragen? Füll das Formular aus oder ruf uns an: