Diskussionsforum der polnischen Sprache
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Tablice gramatyczne i Podręcznik nauczyciela

alekon2023
2023-09-18
10:48
Tablice gramatyczne i Podręcznik nauczyciela
Dzień dobry! Kupiłem książkę i zeszyt, zarejestrowałem się - wszystko w porządku. Kupiłem Tablice gramatyczne i Podręcznik nauczyciela - nie wiem, jak je zarejestrować. Nie ma ich w e-podręcznikach.
Z poważaniem,
Tomczuk Oksana.
mgieniec
mgieniec
2023-09-18
11:53
Dzień dobry,

Dziękujemy za wiadomość. Żeby aktywować kod na koncie, wystarczy kliknąć na ikonkę kłódki w prawym górnym rogu ekranu. Tutaj przesyłam instrukcję: https://docs.google.com/document/d/1nyNQ2v1n9GLDgpDXsRKLKGiiQokNmQfaWR05-l0GnBI/

Po aktywowaniu kodu, e-coursebook "Tablic gramatycznych" będzie dostępny pod nazwą "Gramatyka" w folderze "e-coursebooki": https://e-polish.eu/student/#kursy

Natomiast jeśli chodzi o kod z "Podręcznika nauczyciela", nie będzie go Pani mogła aktywować na swoim koncie, ponieważ posiada Pani konto studenta. Podręcznik nauczyciela jest przeznaczony dla nauczycieli języka polskiego, a więc kod z tej książki można aktywować tylko na koncie lektora.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Hast du noch Fragen? Füll das Formular aus oder ruf uns an: