Diskussionsforum der polnischen Sprache
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Nowy panel studenta/New student version

adavis
adavis
2022-06-01
10:39
Nowy panel studenta/New student version
Have you already tried the new version of the student account? Let us know what you think! We listen to your feedback and implement changes which make learning Polish with the e-polish.eu platform easier. 🙂// Czy widzieli Państwo już nową wersję panelu studenta? Jeśli tak to zapraszamy do podzielenia się swoimi wrażeniami! Bierzemy pod uwagę feedback i wprowadzamy zmiany, aby lepiej uczyło się Państwu z pomocą platformy e-polish.eu. :)
glaubka
2022-06-01
10:51
"Gramatyka" does not work at all
No progress in my course Krok-po-kroku 1
glaubka
2022-06-01
10:55
How long the old version will be available?
adavis
adavis
2022-06-01
11:26
Quite some time :)
dermodymn
dermodymn
2022-06-01
21:05
It's very pretty. The shop part looks much clearer. It could use a front page link for "my online courses" like the old one, though. It took me a bit to figure out where to go to find my course instead of just clicking from the homepage. I switched back almost immediately, lol. But I'm trying it again. :)

Is this major update why everything has seemed a little scrambled lately (ie, instructions not relating to the exercises they are introducing)? I don't know if that's possible; I've just noticed more of it. Still great content, though.
adavis
adavis
2022-07-07
11:21
Thank you for your valuable feedback, Melisa. You cam find your online courses here and you can add the most often used to "favoursites"
Grimrock
2022-07-08
11:45
Не можу знайти розділ POWTÓREK !
sryczkowska
2022-08-03
08:28
Dear Student,

you can open your FISZKI on your individual student account here: https://test.e-polish.eu/student/#nauka/fiszki/settings

Regards,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Admin
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Hast du noch Fragen? Füll das Formular aus oder ruf uns an: