Diskussionsforum der polnischen Sprache
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Use of access code

estherzhang
2023-12-25
00:15
Use of access code
Hello,

I bought the first level textbook and exercise book after I already have an account. I have purchased the e version of the textbook within the account and would like to use the access code to access the e version of the exercise book. However, I cannot find anywhere to enter the access code.

Please help me with this issue.

Thanks,

Esther
mgieniec
mgieniec
2023-12-27
10:54
Hi Esther,

You can activate your access codes by clicking on the padlock icon in the top right corner of the screen. This video tutorial might help: https://youtu.be/E_NWv-rFcxk?si=ro1Cf8ODaTpT2iTe

If you encounter any problems or have any questions, please feel free to reach out to me.

Kind regards,
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Hast du noch Fragen? Füll das Formular aus oder ruf uns an: