Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Wiadomości od studenta

fadejewa_maria
fadejewa_maria
2022-06-12
12:25
Wiadomości od studenta
Albo nie wiem, gdzie w profilu są wiadomości od studenta, albo ich ne dostaję. Wysłałam do studentki wiadomość, otrzymałam kopię tej wiadomości na e-maila, ale nie mogę przeczytać, co ona mi odpisała, bo w e-mailu mam tylko wiadomość o otrzymaniu odpowiedzi od studentki, ale nbez jej treści. I na portalu nigdzie nie widzę wiadomości prywatnych... Proszę o pomoc.
astryczek
2022-06-13
10:01
Dzień dobry,

gdy wyśle Pani wiadomość do swoich studentów poprzez platformę e-polish.eu, to otrzymują ją oni na swój adres email. Wysyłają do Pani odpowiedź poprzez formularz kontaktowy. Wszystkie odpowiedzi powinna otrzymać Pani na swój email.

Dokładną instrukcję na temat wysyłania wiadomości do studentów może Pani zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=KZUgbe4j6xs&list=PLFCSMqLFxxL63l5DD2LzXQJE89mk5Qap2&index=20

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam
Anna Stryczek
anna.stryczek@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.