Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Wiadomości od studenta

fadejewa_maria
fadejewa_maria
2022-06-12
12:25
Wiadomości od studenta
Albo nie wiem, gdzie w profilu są wiadomości od studenta, albo ich ne dostaję. Wysłałam do studentki wiadomość, otrzymałam kopię tej wiadomości na e-maila, ale nie mogę przeczytać, co ona mi odpisała, bo w e-mailu mam tylko wiadomość o otrzymaniu odpowiedzi od studentki, ale nbez jej treści. I na portalu nigdzie nie widzę wiadomości prywatnych... Proszę o pomoc.
astryczek
2022-06-13
10:01
Dzień dobry,

gdy wyśle Pani wiadomość do swoich studentów poprzez platformę e-polish.eu, to otrzymują ją oni na swój adres email. Wysyłają do Pani odpowiedź poprzez formularz kontaktowy. Wszystkie odpowiedzi powinna otrzymać Pani na swój email.

Dokładną instrukcję na temat wysyłania wiadomości do studentów może Pani zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=KZUgbe4j6xs&list=PLFCSMqLFxxL63l5DD2LzXQJE89mk5Qap2&index=20

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam
Anna Stryczek
anna.stryczek@glossa.pl
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.