Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Wiadomości od studenta

fadejewa_maria
fadejewa_maria
2022-06-12
12:25
Wiadomości od studenta
Albo nie wiem, gdzie w profilu są wiadomości od studenta, albo ich ne dostaję. Wysłałam do studentki wiadomość, otrzymałam kopię tej wiadomości na e-maila, ale nie mogę przeczytać, co ona mi odpisała, bo w e-mailu mam tylko wiadomość o otrzymaniu odpowiedzi od studentki, ale nbez jej treści. I na portalu nigdzie nie widzę wiadomości prywatnych... Proszę o pomoc.
astryczek
2022-06-13
10:01
Dzień dobry,

gdy wyśle Pani wiadomość do swoich studentów poprzez platformę e-polish.eu, to otrzymują ją oni na swój adres email. Wysyłają do Pani odpowiedź poprzez formularz kontaktowy. Wszystkie odpowiedzi powinna otrzymać Pani na swój email.

Dokładną instrukcję na temat wysyłania wiadomości do studentów może Pani zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=KZUgbe4j6xs&list=PLFCSMqLFxxL63l5DD2LzXQJE89mk5Qap2&index=20

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam
Anna Stryczek
anna.stryczek@glossa.pl
Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.