Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Wiadomości od studenta

fadejewa_maria
fadejewa_maria
2022-06-12
12:25
Wiadomości od studenta
Albo nie wiem, gdzie w profilu są wiadomości od studenta, albo ich ne dostaję. Wysłałam do studentki wiadomość, otrzymałam kopię tej wiadomości na e-maila, ale nie mogę przeczytać, co ona mi odpisała, bo w e-mailu mam tylko wiadomość o otrzymaniu odpowiedzi od studentki, ale nbez jej treści. I na portalu nigdzie nie widzę wiadomości prywatnych... Proszę o pomoc.
astryczek
2022-06-13
10:01
Dzień dobry,

gdy wyśle Pani wiadomość do swoich studentów poprzez platformę e-polish.eu, to otrzymują ją oni na swój adres email. Wysyłają do Pani odpowiedź poprzez formularz kontaktowy. Wszystkie odpowiedzi powinna otrzymać Pani na swój email.

Dokładną instrukcję na temat wysyłania wiadomości do studentów może Pani zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=KZUgbe4j6xs&list=PLFCSMqLFxxL63l5DD2LzXQJE89mk5Qap2&index=20

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam
Anna Stryczek
anna.stryczek@glossa.pl
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

Читай дальше

Есть вопросы? Заполни форму ниже или позвони +48 12 352-12-09.