Premiera "POLSKI krok po kroku - junior 2"

Zapraszamy na premierę!
Czwartek 13 kwietnia 2023, godzina 18:00

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy na premierę drugiej części podręcznika „POLSKI krok po kroku junior”. Po przerwie związanej z pandemią ogromnie cieszymy się, że będziemy mogli się spotkać z Państwem na żywo, a nie tylko za pośrednictwem internetu.

„POLSKI KROK PO KROJU - JUNIOR” to nowoczesna seria podręczników do nauki języka polskiego jako obcego dla dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat. Autorki postawiły sobie za cel stworzenie ciekawych, motywujących i pełnych humoru materiałów, które ułatwią pracę nauczycielom, a dzieci i młodzież wciągną w fabularny świat Juniora i tym samym zaproszą do przygody z językiem polskim.

Premiera będzie miała miejsce 13 kwietnia 2023 o godzinie 18:00. Tych z Państwa, którzy nie będą mogli spotkać się z nami w Krakowie zapraszamy do dołączenia za pośrednictwem transmisji na naszym kanale YouTube.

Konkursy

  • Wśród uczestników rozlosujemy 15 egzemplarzy (*) „POLSKI krok po kroku - junior 2” z autografem autorek. Ponadto wszyscy uczestnicy premiery otrzymają dyplom uczestnictwa w premierze oraz możliwość zamówienia nowości z 30% rabatem.
  • Powiedz przed kamerą, dlaczego lubisz serię „Junior”, a w ramach podziękowania otrzymasz od nas kupon na zakupy o wartości 100zł.
  • Zostań twarzą okładki „POLSKI krok po kroku - junior 2”! Opublikuj swoje zdjęcie na Facebooku lub Instagramie i oznacz nas, a otrzymasz od nas kupon na zakupy o wartości 50zł.

Transmisja online:


Autorki zapraszają:


(*) 10 egzemplarzy dla uczestników premiery w Krakowie i 5 dla uczestników transmisji online.

Data: 13 kwietnia 2023, godzina 18:00
Miejsce: Hotel Polonia, ul. Basztowa 25, Kraków

Program premiery

  • wywiad z autorkami Iwoną Stempek, Pauliną Kuc oraz autorką grafiki Joanną Czyż,
  • wywiad z Karoliną Kazoń, aktorką Teatru Słowackiego w Krakowie oraz młodzieżą podkładającą głosy bohaterów książki,
  • prezentacja podręcznika i praktyczne sugestie jak z nim pracować,
  • krótka prezentacja podręcznika w wersji mobilnej: e-couresebooka.

W czasie przerwy kawowej uczestnicy premiery będą mieli możliwość rozmowy z autorkami oraz spotkań i wymiany doświadczeń z innymi nauczycielami.

! ! ! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ! ! !

zapisz się
(Kraków)

zapisz się
(transmisja YouTube)

opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

więcej

Sono domande? Compila il modulo oppure telefona +48 12 352-12-09.