Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Brak dostępu do e-corsebooka

llamiscorn
2022-02-16
17:41
Brak dostępu do e-corsebooka
Dzień dobry. Kupiłam roczny abonament ale nie mam dostępu do e-corsebooka. W jaki sposób mogę uzyskać dostęp?
mnowacka
2022-02-18
09:13
Dzień dobry Pani Katarzyno,

dziękuję za przesłane zapytanie. Dostęp do e-coursebooka można uzyskać na dwa sposoby:

1) kupując papierową wersję danego e-coursebooka -> wtedy użytkownik dostaje papierową książkę i dostęp do e-coursebook na swoim koncie na platformie. W książce papierowej znajduje się kod dostępu. Aby aktywować e-coursebooka należy wpisać kod na swoim koncie użytkownika na platformie.

2) kupując ‘’samego’’ e-coursebooka -> wtedy użytkownik otrzymuje e-coursebook na swoim koncie na platformie (bez papierowej książki).Wyjątek stanowi seria książek ‘’CZYTAJ krok po kroku’’, gdzie w celu uzyskania dostępu do e-coursebooka, należy dokonać zakupu w naszym sklepie, niezależnie od posiadania papierowej wersji.

Ważny abonament daje natomiast dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu oraz materiałów przedstawionych niżej:

1) Korzystanie z gotowych materiałów z serii "POLSKI krok po kroku" - dostęp do wszystkich ćwiczeń podstawowych oraz alternatywnych z trzech podręczników "POLSKI krok po kroku" (część 1, 2 oraz junior). Ćwiczenia uporządkowane są chronologicznie w katalogach i zgrupowane w poszczególnych lekcjach/rozdziałach. Do każdego z tych podręczników można pobierać poszczególne nagrania do ćwiczeń oraz dodatkowe materiały dla nauczyciela (słowniczek, test i wskazówki metodyczne do każdej lekcji). "POLSKI krok po kroku junior" zawiera sam słowniczek. Jest także dostęp do tabel z Tablic Gramatycznych.

2) tworzenie własnych ćwiczeń, lekcji i testów oraz przechowywania ich online

3) zadawanie testów/prac domowych online swoim studentom (są one automatycznie sprawdzane przez system)

4) możliwość przeprowadzania lekcji online na platformie (zarówno indywidualnych jak i grupowych)
Lekcje online prowadzone są w Wirtualnej Sali Lekcyjnej na platformie e-polish.eu gdzie student i nauczyciel widzą wspólną tablicę oraz komunikują się z pomocą audio-video i czatu tekstowego. Lektor może wyświetlać interaktywne elementy lekcji na tablicy (ćwiczenia, strony z podręczników, nagrania, filmy, obrazki, interaktywne gry).

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem

Patrycja Błasiak
patrycja.blasiak@glossa.pl
opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

Читай дальше

Есть вопросы? Заполни форму ниже или позвони +48 12 352-12-09.