Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Brak dostępu do e-corsebooka

llamiscorn
2022-02-16
17:41
Brak dostępu do e-corsebooka
Dzień dobry. Kupiłam roczny abonament ale nie mam dostępu do e-corsebooka. W jaki sposób mogę uzyskać dostęp?
mnowacka
2022-02-18
09:13
Dzień dobry Pani Katarzyno,

dziękuję za przesłane zapytanie. Dostęp do e-coursebooka można uzyskać na dwa sposoby:

1) kupując papierową wersję danego e-coursebooka -> wtedy użytkownik dostaje papierową książkę i dostęp do e-coursebook na swoim koncie na platformie. W książce papierowej znajduje się kod dostępu. Aby aktywować e-coursebooka należy wpisać kod na swoim koncie użytkownika na platformie.

2) kupując ‘’samego’’ e-coursebooka -> wtedy użytkownik otrzymuje e-coursebook na swoim koncie na platformie (bez papierowej książki).Wyjątek stanowi seria książek ‘’CZYTAJ krok po kroku’’, gdzie w celu uzyskania dostępu do e-coursebooka, należy dokonać zakupu w naszym sklepie, niezależnie od posiadania papierowej wersji.

Ważny abonament daje natomiast dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu oraz materiałów przedstawionych niżej:

1) Korzystanie z gotowych materiałów z serii "POLSKI krok po kroku" - dostęp do wszystkich ćwiczeń podstawowych oraz alternatywnych z trzech podręczników "POLSKI krok po kroku" (część 1, 2 oraz junior). Ćwiczenia uporządkowane są chronologicznie w katalogach i zgrupowane w poszczególnych lekcjach/rozdziałach. Do każdego z tych podręczników można pobierać poszczególne nagrania do ćwiczeń oraz dodatkowe materiały dla nauczyciela (słowniczek, test i wskazówki metodyczne do każdej lekcji). "POLSKI krok po kroku junior" zawiera sam słowniczek. Jest także dostęp do tabel z Tablic Gramatycznych.

2) tworzenie własnych ćwiczeń, lekcji i testów oraz przechowywania ich online

3) zadawanie testów/prac domowych online swoim studentom (są one automatycznie sprawdzane przez system)

4) możliwość przeprowadzania lekcji online na platformie (zarówno indywidualnych jak i grupowych)
Lekcje online prowadzone są w Wirtualnej Sali Lekcyjnej na platformie e-polish.eu gdzie student i nauczyciel widzą wspólną tablicę oraz komunikują się z pomocą audio-video i czatu tekstowego. Lektor może wyświetlać interaktywne elementy lekcji na tablicy (ćwiczenia, strony z podręczników, nagrania, filmy, obrazki, interaktywne gry).

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem

Patrycja Błasiak
patrycja.blasiak@glossa.pl
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.