Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

logowanie

akulkowska
2014-02-09
18:16
logowanie
Dzień dobry! Zalogowałam się przez przypadek jako lektor zamiast student, czy można to jakos zmienic, albo usunąc konto i jeszcze raz się zalogować??

I drugie pytanie - ponieważ kupiłam Gry i Zabawy Jezykowe i połowa ćwiczeń jest podobno online ale niestety nie mogę ich znaleźć...?

Będe bardzo wdzięczna za odpowiedz.
Pozdrawiam i dziekuje.
tomek
tomek
2014-02-10
09:09
Witam,
Samodzielnie takiej zmiany konta nie można zrobić, ale oczywiście my możemy dokonać na życzenie zamiany. Natomiast nie jestem pewien, czy faktycznie Pani potrzebuje konta lektora czy studenta. Skoro Pani zakupiła "Gry i zabawy językowe" to prawdopodobnie jest Pani lektorem a nie studentem. Dostęp studenta jest ograniczony wyłącznie do materiału powiązanego z pozycją, w której znajdował się kod. Np. jeśli student zakupił "Polski, krok po kroku 1" i z tego podręcznika wprowadził kod to będzie miał on nielimitowany czasowo dostęp ale wyłącznie do słownika i ćwiczeń (klucz, tłumaczenie poleceń, gramatyka) które się znajdują w tym podręczniku. Natomiast przy wykorzystaniu kodu dla konta lektora jest dostęp na 6 miesięcy ale do wszystkiego tj także ćwiczeń alternatywnych oraz np. gier.

Jeśli chodzi o drugie pytanie to gry są dostępne tylko z konta lektora. Należy wejść na zakładkę: Lekcja, ćwiczenia nagrania, a następnie wybrać konkretną lekcję i tam jest dział GRY, TABLICE ITP, gdzie są umieszczone gry do danej lekcji. Można także wejść na zakładkę Lekcje, ćwiczenia, nagrania, a następnie zakładkę Gry. W tym miejscu jest wyszukiwarka pozwalająca wyszukać gry na dany temat leksykalny lub gramatyczny. Można także tutaj odszukać grę po jej symbolu - w wydanych przez nas Grach i zabawach językowych jest spis treści z instrukcjami i tam są kody wszystkich gier dostępnych w e-polish.eu.

Pozdrawiam,
Tomasz Stempek
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

Читай дальше

Есть вопросы? Заполни форму ниже или позвони +48 12 352-12-09.