Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

logowanie

akulkowska
2014-02-09
18:16
logowanie
Dzień dobry! Zalogowałam się przez przypadek jako lektor zamiast student, czy można to jakos zmienic, albo usunąc konto i jeszcze raz się zalogować??

I drugie pytanie - ponieważ kupiłam Gry i Zabawy Jezykowe i połowa ćwiczeń jest podobno online ale niestety nie mogę ich znaleźć...?

Będe bardzo wdzięczna za odpowiedz.
Pozdrawiam i dziekuje.
tomek
tomek
2014-02-10
09:09
Witam,
Samodzielnie takiej zmiany konta nie można zrobić, ale oczywiście my możemy dokonać na życzenie zamiany. Natomiast nie jestem pewien, czy faktycznie Pani potrzebuje konta lektora czy studenta. Skoro Pani zakupiła "Gry i zabawy językowe" to prawdopodobnie jest Pani lektorem a nie studentem. Dostęp studenta jest ograniczony wyłącznie do materiału powiązanego z pozycją, w której znajdował się kod. Np. jeśli student zakupił "Polski, krok po kroku 1" i z tego podręcznika wprowadził kod to będzie miał on nielimitowany czasowo dostęp ale wyłącznie do słownika i ćwiczeń (klucz, tłumaczenie poleceń, gramatyka) które się znajdują w tym podręczniku. Natomiast przy wykorzystaniu kodu dla konta lektora jest dostęp na 6 miesięcy ale do wszystkiego tj także ćwiczeń alternatywnych oraz np. gier.

Jeśli chodzi o drugie pytanie to gry są dostępne tylko z konta lektora. Należy wejść na zakładkę: Lekcja, ćwiczenia nagrania, a następnie wybrać konkretną lekcję i tam jest dział GRY, TABLICE ITP, gdzie są umieszczone gry do danej lekcji. Można także wejść na zakładkę Lekcje, ćwiczenia, nagrania, a następnie zakładkę Gry. W tym miejscu jest wyszukiwarka pozwalająca wyszukać gry na dany temat leksykalny lub gramatyczny. Można także tutaj odszukać grę po jej symbolu - w wydanych przez nas Grach i zabawach językowych jest spis treści z instrukcjami i tam są kody wszystkich gier dostępnych w e-polish.eu.

Pozdrawiam,
Tomasz Stempek
Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

więcej

Sono domande? Compila il modulo oppure telefona +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic, GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service via e-mail or phone (bookstore +48 500 75 24 47 or +48 503 453 200, Polish courses +48 690 599 520, e-polish.eu +48 505 356 332 or + 48 506 058 480) Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm. 

We apologize for any inconvenience and thank you for understanding.