Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

ćwiczenia

agnieszka1987
agnieszka1987
2021-06-04
10:31
ćwiczenia
Gdzie mogę zobaczyć utworzone przez siebie ćwiczenia? Nie potrafię ich znaleźć.

Dlaczego na moim profilu widnieje informacja, że nie jestem autorem żadnego ćwiczenia? Utworzyłam kilka ćwiczeń, które są dostępne dla każdego użytkownika.

Pozdrawiam
jkrawczyk
2021-06-07
12:28
Dzień dobry,

Pani Agnieszko dziękuję za kontakt w tej sprawie. Utworzone przez Panią ćwiczenia znajdują się w zakładce MATERIAŁY i dalej WYSZUKIWANIE MATERIAŁÓW. Tam z listy proszę wybrać MOJE MATERIAŁY. Przy każdym utworzonym przez Panią ćwiczeniu widnieje imię i nazwisko.
W razie dalszych trudności proszę o kontakt mailowy : joanna.krawczyk@glossa.pl

Pozdrawiam serdecznie,
Joanna Krawczyk
tomek_lektor
tomek_lektor
2021-06-08
16:09
Zapraszam do wejścia do nowej szaty graficznej panelu lektora: https://test.e-polish.eu/lektor/#start tam jest to bardziej intuicyjne, a mianowicie wystarczy wejść na biurko>materiały
tomek_lektor
tomek_lektor
2021-06-08
16:09
czyli tutaj: https://test.e-polish.eu/lektor/#moje-materialy/materialy
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Hast du noch Fragen? Füll das Formular aus oder ruf uns an: