Foro de discusión de polaco
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

DATA WYGAŚNIĘCIA

tebenkoo24
2023-06-15
09:35
DATA WYGAŚNIĘCIA
Dobry dzień! Chcę zapytać, jak długo mogę korzystać z książek online Krok po koku 1 i 2 ? Za jaki czas nastanie DATA WYGAŚNIĘCIA?
mgieniec
mgieniec
2023-06-15
09:56
Dzień dobry,

Aktywowanie kodów z naszych książek daje nieograniczony czasowo dostęp do ich e-coursebooków (czyli podręczników interaktywnych) i nagrań na platformie. Dostęp do nich nie wygaśnie, może z nich Pani korzystać w dowolnej chwili. Na wszelki wypadek przypominam, że oprócz podręczników "POLSKI krok po kroku" 1 i 2 na swoim koncie ma też Pani dostęp do "Zeszytu ćwiczeń" 1 i 2.

Swoje e-coursebooki znajdzie Pani tutaj: https://e-polish.eu/student/#kursy
Nagrania są dostępne do pobrania tutaj: https://e-polish.eu/student/#biblioteka/do-pobrania

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.