Versión de demostración e-polish.eu

Versión de demostración e-polish.eu
¡Regístrate y prueba gran parte de sus posibilidades!

¡Querida estudiante!, ¡Querido estudiante!
¿Quieres comprobar si la plataforma e-polish.eu te vendrá bien para aprender polaco? No hay problema - regístrate ¡y prueba gran parte de sus posibilidades de forma gratuita!

¡Ya para empezar consigues gratis!

¡Te esperamos en la plataforma e-polish.eu!

La plataforma se puede utilizar desde cualquier computadora con acceso a Internet. No es necesario instalar ningún software. Sin embargo, le recomendamos que utilice los siguientes navegadores: Chrome, Firefox u Opera.

¿Quieres aprender más? Mira

Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.