Foro de discusión de polaco
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

Test 1 [101T - 1]

Caitlin1005
2021-02-01
08:51
Test 1 [101T - 1]
W tym i w innych testach popełniłam błędy. Ile razy moge zrobić korektę, Czy 1, czy 2, czy nigdy, ponieważ nie widzę opcji CHECK. Płacę za kurs, uczę się, popełniam błędy, więc możliwość robienia korekty powinna być zawsze. Czy jest możliwość zmiany ilości korekt, np w ustawieniach. Piszę po polsku, w imieniu osoby która jest Irlandką i nie do końca rozumie zasady korzystania z kursu On-Line. Prosi o pomoc.
GlossaTeam
2021-02-01
13:29
Witam serdecznie,

dziękuję za przesłane zapytanie. Rzeczywiście tak jest, że każda lekcja/rozdział na końcu ma specjalną sekcję ''Test''. Ćwiczenia, które są tam wypełniane przez studenta nie mogą być ponownie wypełnione (jak w każdym tradycyjnym teście). Ale jest taka funkcja jak ''oznacz lekcję jako nieprzerobioną'' w ustawieniach kursu (folder ''kursy e-polish.eu''), która sprawia, że cały wybrany rozdział/lekcja się resetuje (znikają wszystkie udzielone przez studenta odpowiedzi). Proszę korzystać z tej funkcji świadomie :)

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
alyona
2021-02-09
21:38
Tak
Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.