Foro de discusión de polaco
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

How do I access the online course that I have just purchased

taranh
2022-07-23
11:12
How do I access the online course that I have just purchased
I have just purchased the First course #1 (Inv # 238/07/2022) and have no idea how to access the course. Why are you also now sending me messages that say it expires in three days time? Please clarify how I now proceed to use the course materials to which I should have access.
Thanks in anticipation of a favourable response.
astryczek
2022-07-25
08:51
Hello,

In 3 days the demo version of your online course expires. I can see on your account that the course is valid till 26 July 2023 so you will not lose access for a year.
If you want to use the course, log in to your account on our platform e-polish.eu and click on the tab "e-coursebooks", click on the play button on POLSKI krok po kroku 1 and you will be able to use your course.

You can also use this link: https://test.e-polish.eu/ecoursebook/kurs/PKPK1/1-2

If you have any questions, please email me.

Kind regards,
Anna Stryczek
anna.stryczek@glossa.pl
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.