Foro de discusión de polaco
Dyskutuj z innymi na tematy związane z językiem polskim, tłumaczeniami...

the textbook disappeared from the personal account Krok po Kroku Zeszyt ćwiczeń

arkadiim
2021-12-02
19:50
the textbook disappeared from the personal account Krok po Kroku Zeszyt ćwiczeń
I bought a collection books Krok po Kroku poziom 1. And I registered the codes on the site, but after a while one of my books Krok po Kroku Zeszyt ćwiczeń disappeared from my personal account. And now the exercises in the textbook in electronic form are not available to me, to open me again they offer to buy the textbook Krok po Kroku Zeszyt ćwiczeń , this is a good business.
GlossaJK
2021-12-03
10:28
Dear Arkadiim,

Thank you for contacting with us :)
I understand your concern, but I would like to ensure you that all your contents are available (including Zeszyt ćwiczeń 1) under COURSES tab/ my courses: https://e-polish.eu/student/#courses/my
Please, check if you can work with all your e-coursebooks. If there's something not working, just let me know and I will try to help.

All the best,
Joanna Krawczyk
joanna.krawczyk@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

más

¿Tienes preguntas? Cumplimenta el formulario o llámanos +48 12 352-12-09.